Onko siitä uudesta sarjasta mikä tulee tv1:sltä julkaistu sadusta kuvia nettiin??
Satu silvon kohukuvat!
22
75377
Vastaukset
- hyvä on
Joo mäkin haluisin löytää hänestä kuvia...on nimittäin uhkeat munkit hänellä...
- sampo
on suomen parhaimmat!
- Untamo
sampo kirjoitti:
on suomen parhaimmat!
on kuin mummo ylisuurten utareiden kanssa.
- jos
Rinta näkyy televisiossa?
- rakejohn
Onko Satu "vilautellut" useammassakin jaksossa, vai oliko tuo vain yhden kerran?
- satun veli
onhan tuo satu juossu monet kerrat alasti telkussa tässä ajan saatossa... joten turhaan virittelet mitään kohua. onpa tuo paneskellutkin jossain kuvassa, en muista nimee. ja toisaalta kaikki suominäytteliäthän on ollu jossain kuvassa alasti... että silleen :)
- heikki k
No vanha läski ämmähän se on.Kuka semmosesta enää on kiinnostunu.
- Satu S on ...
Suomen Sophia Loren.
- Anonyymi
Juu, ja se on antanu oikeesti vähän yhdelle jos toisellekin. Kauhee munahaukka ja kullia aina lutkuttamassa
- jarno
Yhdyn edelliseen!! Ihmetyttää kuka jaksaa SS:n perään kuolata. Vanha muorihan se on! Liivitkiku ottais pois niin vyötäröllä riippuis..
- jj64
Jostain syystä naurattaa lukea näitä kommentointeja mitä täällä kirjoitetaan, kun niistä paistaa läpi vomakkaasti teini-ikäisten tuntema vahvuus ja tietämys naisasioista.
Kateellisena täytyy tunnustaa, että itse en, elämää kohtuullisen rankallakin tavalla nähneenä, ole koskaan kokenut olevani noin kokenut naisasioissa mitä aikaisemmin kirjoittaneet ovat.
Alkuperäiseen kirjoitukeen liittyen, olen täysin sitä mieltä, että Satu Silvossa on sitä jotain, mutta koskaan en julkisesti arvostelisi ketään, jos en itse olisi valmis ottamaan vastaavaa arvostelua vastaan itsestäni.
t. jj - heikki k
jj64 kirjoitti:
Jostain syystä naurattaa lukea näitä kommentointeja mitä täällä kirjoitetaan, kun niistä paistaa läpi vomakkaasti teini-ikäisten tuntema vahvuus ja tietämys naisasioista.
Kateellisena täytyy tunnustaa, että itse en, elämää kohtuullisen rankallakin tavalla nähneenä, ole koskaan kokenut olevani noin kokenut naisasioissa mitä aikaisemmin kirjoittaneet ovat.
Alkuperäiseen kirjoitukeen liittyen, olen täysin sitä mieltä, että Satu Silvossa on sitä jotain, mutta koskaan en julkisesti arvostelisi ketään, jos en itse olisi valmis ottamaan vastaavaa arvostelua vastaan itsestäni.
t. jjNiin mä ymmärrän sua,jos tossa sun nimimerkissäs tuo 64 on sun ikäsi tai älykkyysosamääräsi.Ei tuo kyllä kokemusta vaadi,et näkee kuka alkaa rupsahtaa.Mua vaan ärsyttää kun alkaa iltiksestä ja seiskoista aiheet loppuun,niin ruvetaan tekee juttuja tollasista,jonka kohokohta elämässä on ollu kun on päässy Pekko-elokuvaan.
- unissaan
Satu on upea nainen mutta upeata hänestä eivät tee poikasten korkealle arvostamat "munkit" vaan aivan muut asiat, asiat joita munkkipossut eivät edes näe, käsittämisestä puhumattakaan.
- Öysti
Eihän hän koskaan ole ollu kaksinen näyttelijä, mutta on aina ollu hyvät "edellytykset".(Eikä näytä ajansaatossa paljoa kehittyneen)
Muistan hyvin, kun nuorena luin TV-ohjelmia ja siellä oli näyttelijälistassa Kyseinen mimmi, niin varmaa oli että filmissä tapahtui murrosikäistä nuorta kiinnostavia asioita. Ja taas kun katsoo uusinta sarjaa, niin kuinkas ollakaan. Heti ensijaksossa varmistettiin että kaikki murrosikäiset katselee joka jakson nahanriekale toisessa kourassa, ja videon kaukosäädin toisessa. Mihin maailma menee, kun nykynuorison seksisymbolitkin on jo nelikymppisiä. "Joudummeko" me, jo keski-ikäistyneet miehet, Viihdyttämään ne nuoremmat. - jupe
ai ku sais?
- MieS
...en ole löytänyt.
Siinä on naisen muotti, risukintut pois alta. - on se vaan
http://members.vip.fi/~kuvapalv/satu.html
http://www.esaimaa.fi/arkisto/vanhat/2004/02/03/alueuutiset/juttu8/sivu.html
http://www.kymensanomat.fi/arkisto/vanhat/2000/05/25/teema/ruoka/juttu1/sivu.html
http://www.emotionaalinenvauraus.com/satulinna.html
http://www.d-ventures.com/finnish-celebs-nude.html - katsoja
www.yle.fi/pelkovaara
Siellä on joitain kuvia Sadustakin! - wbq
On niin Sexy tuo Satu, oikea naikkonen!
- -satumainen-
Toivotaan hartaasti ettei hän koskaan huoli botoxia tai kollageeniruiskeita tai ota liftingejä upeisiin kasvoihinsa, vaan ikääntyy arvokkaasti ja itseltään loppuun saakka näyttäen.
- Hillo Munkki.
En tähän hätään löydä mutta netissä pyöri puolen minuutin videoklippi jostain leffasta jossa isot luomumunkit heilui uintireissulla.
- Rinnat
Pitäkää mölyt nahoissamme lautarinnat ja ottakaa mallia Sadusta !
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637