Hei!¨Varoituksen sana: älkää menkö cabaretiin!!!! Portsarit siellä niin kusipäitä kuin olla voi!!!Kaverini oli menossa sisään käytännssä selvin päin mutta ei päässyt koska ei osannut sanoa kummasta ovi aukosta halusi mennä ( portsari sanoi että kaksi eri baaria), porsri vain tokaisi että "ehkä aika mennä nukkumaan"! Todella törkeää, ottaen huomioon että kyseinen henkilö oli selvinpäin, eikä portsari viitinyt vaivauta kuuntelemaan mitä asiakkaalla oli sanottavaa" Tuommoiset 18 vee nulikat pois porstari hommista!!!!
Cabaret
'n portsarit kusipäitä
4247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sama juttu on tapahtunut omalle seurueelle, tosin oltiin pari siideriä otettu mutta emme todellakaan missään kaatokännissä. Kai portsari kiinnitti huomionsa siihen, kun naurettiin jonottaessa jutuillemme. Kun kaveri ei sisään päässyt niin emme mekään sitten menneet. Eikä tulla ikinä menemäänkään, meni kyllä se ilta pilalle!!!
Meni ilta pilalle kun et päässyt cabarettiin? Johan on isot ongelmat.
Samaa mieltä. Mutta jokaisella on tietysti makunsa mistä tykkää. Itse en menisi vaikka ilmaiseksi pääsisin ja saisin koko illan ilmaisia drinkkejä. :)
hikinen Onnela, kun ilmaiset juomat sain.
Enpähän ole sen jälkeen käynyt >:D