mahdollinen kondylooma?

hyvin huolestunut

mieheltäni löytyi tässä kuukaus sitten pieniä valkoisia näppyjä "nupin" reunoilta. nyt samantyylistä ihottumaa on ilmaantunut peniksen varteen. mies on todellakin luotettava, ei olisi voinut pettää minua seurustelun aikana. hänellä on tosin yksi yhden illan juttu takana ennen minua mutta käytti silloin kuitenkin kondomia. itse olen ollut ainoastaan kahden kanssa, eksäni ja tämän nykyisen. mieheni on ollut ennen minua vain kahden kanssa. molempien ensimmäisillä kerroilla on kyseessä ollut niiden toisten osapuolten kannalta ensimmäinen kerta, eli sieltä sukupuolitauti ei voi olla peräisin. minä en ole miestäni pettänyt, vaikka hän olikin puoli vuotta poissa työtehtävissä. en viitsi kertoa siitä enempää mutta siellä pettäminen ei ole ollut mahdollista. nämä mieheni näpyt eivät ole kipeitä tai aristavia. lähinnä kosmeettisia haittoja. emme ole kuitenkaan harrastaneet seksiä noin 5 päivään, koska olimme ulkomailla eikä päästy lääkäriin näyttämään uutta ihottumaa. maanataina soitan kuitenkin itelleni gynen ihan perustarkastusta varten ja mieheni käy lääkärissä näyttämässä näppyjään. minulle ei ole mitään näppyjä ilmaantunut. voiko kyseessä olla joku harmiton tulehdus eikä sp-tauti?

2

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuules nyt järjen jättiläinen. Miten oletat meidän selvittävän edes tapausta näkemättä vain sinun subjektiivisten olettamustesi perusteella, mikä on kyseessä. Ja vaikka näkisimmekin, emme moiseen pystyisi. Emme ainakaan ilman tutkimustulosten (kokeiden) tulkintaa - jos vielä edes silloinkaan voisimme sanoa jotain varmasti.

      Tuo sinun juttusi on kuin kehnosta kotimaisesta farssista. Luulotellaan ja sitten sitä pidetäänkin jo totuutena ja sitten kaahaillaan ympäriinsä.

      Hei, mietis vähän. Kai sulla(kin) on hivenen järkeä päässä. Käyttäisit sitä päätäsi muuhunkin kuin tukan kasvattamiseen.

    • ihan..

      Oletko ihan varma että sinulle ei ole huomaamattasi suoritettu lobotomiaa? Pienet valkoiset näpyt terskan reunoilla ovat talirauhasia joitten tehtävänä on pitää nuppi kiiltävänä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      94
      3732
    2. Nainen olet minun

      Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli
      Ikävä
      45
      3114
    3. Sille ei voi enää mitään

      Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.
      Ikävä
      97
      2719
    4. Harmi jos ei enään nähdä

      Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki
      Ikävä
      57
      2410
    5. Mukavaa päivää

      Miehelle 🖕❤️‍🔥 Kahvia ja kävelylle🌞
      Ikävä
      61
      2388
    6. Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun

      mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??
      Ikävä
      117
      2357
    7. Merja Kyllönen: Ero

      Joko uusi kierroksessa
      Suomussalmi
      125
      2335
    8. Vau miten upea nainen!

      Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.
      Tunteet
      21
      2264
    9. Kunpa minä tietäisin

      Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv
      Ikävä
      21
      2203
    10. En voi sanoa että toivon sinulle hyvää.

      Ei meitä ole tarkoitettu yhteen.
      Ikävä
      64
      2070
    Aihe