Olen huolissani. opiskelut alkavat pian satakunnan ammattikorkeakoulussa, muta onko siellä hyvän näköisiä naisia?
saako samkissa helposti naisseuraa? Onko kellään kokemuksia SAMKin naisista? Onko neuvoja ja vinkkejä ensimmäisen vuoden uudelle opiskelijalle?
olen lukiosta valnistunut ja nyt pitäisi mennä ammattikorkeakouluun. vähä jännittää. erityisesti miten naisia saa siellä.
saako samkissa helposti naisseuraa? Onko kellään kokemuksia SAMKin naisista? Onko neuvoja ja vinkkejä ensimmäisen vuoden uudelle opiskelijalle?
olen lukiosta valnistunut ja nyt pitäisi mennä ammattikorkeakouluun. vähä jännittää. erityisesti miten naisia saa siellä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mene rauman SAMKiin jos haluat naisia.
olen porin SAMKiin tulossa. en ajatellut siirtyä raumalle ihan heti.
just muuttanut poriin viime lauantaina. kaupunki on uusi, naisia en tunne ja opiskelu alkaa!
Oon ainakin just valmistunu SAMKin Tekniikan puolelta Porista ja oon aivan helvetin hyvännäkönen. Nou hätä.
Ensinnäkin tervetuloa lämpimästi Poriin! toivottavasti viihdyt ..ja miksikäs et viihtyisi.
Kyselemäsi asia riippuu varmaan aika paljon siitä, mitä opiskelet :D mutta kaikessa pitää vaan muistaa olla valmis hyppäämään eri tilanteisiin ja tutustua uusiin ihmisiin. Erinäisissä opiskelijatapahtumissa voit tutustua opiskelijatyttöihin kaikilta aloilta, joten pidä vain silmät ja korvat auki.
Ei näiltä samkin naisilta helposti lohkee, mutta irtoo kyllä varsinkin sillon, jos olet jääkiekkoilija tai pukeudut karhulippikseen ja ajat bmw:lla.
Porilaiset naiset -50km et saa, ellet edellämainitun kaltainen. Muut antaa kyllä fiksummillekin!
Tsemppiä opiskeluihin!
"Ei näiltä samkin naisilta helposti lohkee, mutta irtoo kyllä varsinkin sillon, jos olet jääkiekkoilija tai pukeudut karhulippikseen ja ajat bmw:lla."
Kiitos vinkistä. Katsotaan miten käy, kun opiskelut pian alkaa. Yritän muistaa valehdella olevani jääkiekkoilija. Mazdan avaimenperän vaihdan Bemarin avaimenperäksi, jotta voin baaritiskillä heilutella "Bemarin" avaimia naisia houkutellakseni! Sitten vaan taksilla kämpille ja hommiin. Naiselle valkenee vasta seuraavana aamuna, että luistimeni ovat pölyttyneinä eteisen kaapissa ja Bemarin onkin loppuun potkittu Mazda!