ylimielinen kalli ja vanhanen

Kepun syytä koko vaaliraha sotku, ylimielinen Kalli haistatti vittua medialle, media kosti.

Nyt suomi natoon ja vanhanen latoon .
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kepulla on tosi hyviä myyntitykkejä. Heillä olisi käyttöä esim. puhelinmarkkinoinnissa.

Moni kepulainen on saanut myymästään 590 euron seminaarilipusta PROVISIOTA 450 euroa. Provikkaa siis 76% tuotteen hinnasta.

Kyllä nyt muut provikkapalkalla työskentelevät miettivät kuumeisesti, miten pääsisi samoihin lukuihin.

Mites se verojen maksu tuosta saadusta 450 euron provikasta? Tuliko maksettua?

Nämä kaikki yksityiskohtaiset tiedot käyvät ilmi kepun julkistamasta listasta.

Keskustan saama valtionyhtiöiden tuki vuosittain 2006_2009.doc

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomi natoon kirjoitti:

Kepun syytä koko vaaliraha sotku, ylimielinen Kalli haistatti vittua medialle, media kosti.

Nyt suomi natoon ja vanhanen latoon .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu