Tuplapano

Kimppailijat

Kertokaahan parhaiten onnistuneista tuplapanoasennoista.
Nimimerkillä "ei se käy niinkuin elokuvissa"

15

10368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No ehdottomasti paras asento kokeilla tuplaa on se perinteinen, eli toinen mies alla ja nainen tulee ratsastamaan päälle. Sitten toinen mies tulee naiseen takaapäin.

      Tässä asennossa onnistuu parhaiten, mutta vaatii ennen kaikkea, että nainen on sopivan rentoutunut ja paikat sopivan liukkaana ;)

      Eli ennen kuin kannattaa kokeilla tuplaa, niin muistakaa lämmittelyt ja hyvät liukasteet. Ja peppuseksissä yleensäkin pitää ottaa aika rauhallisesti.

      Kokemusta löytyy täältäkin suunnasta ja eihän se aina onnistu kuin elokuvissa, mutta ajan kanssa ja sopivan harjoitusseuran kanssa sitähän kiva harjoitella :)

    • pitää ostaa pari

      dildoa jotta onnistuu, laitat 2 dildoa kiinni pöytään tai seinään ja nainen ohjaa ne sisällensä, itse menet mulkkus kans panemaan naista johonkin reikään missä dildo on jo valmiina, sillain se homma toimii.

    • elokuvissakaan...

      Elokuvissakin usein se alempi on passiivinen ja takaakoukkaaja yrittää tehdä liikettä.
      Ja usein näissä tuplajutuissa on poikain vehkeet ohuensorttiset...

    • 1) Ollaan kolmestaan, minä, vaimo, vierailija, suukotellaan, hyväillään. Saadaan mahdollisimman rento tunnelma.
      2) Tehdään yhdessä keko tyynyistä joka päälle vaimo käy vatsalleen peppu pystyyn.
      3) Työnnyn rauhassa anukseen mahdollisimman syvään ja puristan vaimon lanteista meidät yhteen.
      4) Vierailija pyöräyttää meidät yhdessä olijat ympäri. Minä jään alimmaiseksi ollen edelleen vaimoni pepussa.
      5) Vierailija suukottelee vamoni vatsaa ja puristelee minua kiveksista. Laukean peppuun ja pehmenen sopivasti.
      6) Vierailija asettuu päällimmäiseksi vaimon jalkojen väliin ja työntyy hitaasti sisään pimppaan.
      7) Tunnen vieraan kalun liikket vaimon kehon lävitse, jäyketyn ja paisun uudestaan.
      8) Tässä kohtaa vaimo huutaa nautinnosta ja hetken kuluttua myös minä.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Sääli ettei yhtään neegaria.


    • Anonyymi

      Panee miten vaan niin pitää olla liukkaria.
      Ja kookkaat kullit parhaita.
      Aina se alku on sähellystä ja säätöä.
      Naisena pitää muistaa että on ettänaista naidaan. Helpointa minulle oli että olin seisaaltaan olevan miehen sylissä seivästettynä ja toinen tuli pyllyyn. Mutta
      Miehille se ei ole helppoa.
      Onneksi en ole painava, 55kg pysyy vielä
      Sylis.
      Kaikissa variaatioissa alku hieman työlästä mutta sitten taivas repeää.
      Parhaat orkut saanut eteenkin kun molemmat on olleet vieraita jotka tyydyttävät itsensä.

      • Anonyymi

        Olemme pari 60v Rovaniemeltä parasta ollut kun saanut uskovaisen kanssa ryhmäseksi harrastuksia yhdessä aviomiehen kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Olemme pari 60v Rovaniemeltä parasta ollut kun saanut uskovaisen kanssa ryhmäseksi harrastuksia yhdessä aviomiehen kanssa.

        Buuaahaa mikä vitsiniekka köyritkö Raamattua


    • Anonyymi

      Kannattaa aloittaa tuosta että menee miehen päälle ja ohjaa kullin pimppiin,ja menee ihan vartaloon kiinni ja on liikkumatta ja nostaa pylly pystyn, ja odottaa että selkään tuleva kaveri saa kullin pyllyyn. Kun hän on hetken nainut pyllyyn kulli on tosi kovana,sit voi liikkua sen mukaan miten pystyy,yleensätarvii vaan nauttia,pyllyyn naija tekee tarvittavan liikkeen.
      Pano keinu on hyvä apu kun ollaan toisin päin.istumaan vaan kullin päälle niin että kulli menee pyllyyn,ei paljoa liukkaria, jalat levälleen kiinni ,Pillua on helppo naida,ja liike tulee Pillua naidessa,
      Nainen ei voi ottaa muuta kun vastaan kullia mitä hänelle annetaan.
      Kannattaa tehdä paikassa missä ääntä saa tulla,sillä minä en ainakaan pystynyt oleen hiljaa. Tosin miehiä oli kolme ja mieheni neljäntenä.

    • Anonyymi

      Lisää että ei ole helppoa..mutta nautittavaa.

    • Anonyymi

      Totta puhut "ei käy niin kuin elokuvissa" olin niin kiihoittunut että en pystynyt oleen hetkeäkään paikoillaan. Istuin miehen sylissä iso siitin pillussa. Oli minun toive että isompi siitin oli pimpistä, sillä pojat oli hetken nussineet mua pyllyyn. Ensin se pienempi oli hyvin liukkarin kans alustanut pyllyni. Sitten toinen oli pikkuisen rajummin työnnetty pyllyyn.
      Siitä vaihdettiin sitten molempiin reikiin.mut laitettiin siihen ison siittimen varaan,ja se toinen yritti saada siitintä pyllyyn. Olin ihan kiimassa,eka kerta tuplaa,en ollut paikallani.
      Pojat oli ennenkin nussineet yhdessä naista ,tiesivät miten se tapahtuu.
      Hetken kuluttua sain oikein kunnolla molempiin ,ja sain sellaisia orkku ja että vieläkin tulee elävästi mieleen.

    • Anonyymi

      Olen ollut muutaman kerran kaverin kans naimassa kimppa naista.
      Joka kerran on halunnut molempiin reikiin samaan aikaan ,ja ääntä on naisesta tullut.

    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillinen kaste annetaa upotuskasteena

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen mikve-kasteeseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali vertas
      Kaste
      162
      1127
    2. Ehkä vähän

      Rakastunut sinuun
      Ikävä
      50
      1100
    3. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      366
      1097
    4. Sijaiskasteet kuolleitten puolesta

      Paavali teki Korintossa sijaiskasteita kuolletten puolesta eli ns. Mormoninkasteita. 1. Kor. 15:29 Mitä muutoin ne, j
      Kaste
      373
      1019
    5. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      932
    6. Martina ja jalkapalloilija2

      Seiska: Martina iski nuoren jalkapalloilijan vuosia sitten. Könysikö milf teinin kanssa?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      930
    7. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      867
    8. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      89
      857
    9. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      107
      831
    10. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      51
      713
    Aihe