Madridissa Atochan rautatieasemalla on torstaiaamuna sattunut kolme räjähdystä, kertoivat. Räjähdyksissä on loukkaantunut useita ihmisiä. Räjähdykset sattuivat ilmeisesti junissa, jotka olivat lähellä rautatieasemaa.
Mikähän olisi Hassilla kommentti tähän,oli niin "mahtava" kun Usa:ssa ajoivat päin torneja,oli siihen tyyliin "että siitäs saitte"
Mikähän olisi Hassilla kommentti tähän,oli niin "mahtava" kun Usa:ssa ajoivat päin torneja,oli siihen tyyliin "että siitäs saitte"
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mitä helvettiä siis tarkoitat? Ja mistä keksit lähteä tänne kirjoittelemaan?
Mitä meillä olisi espanjalaisia vastaan? Tällä hetkellä eikä muulloinkaan ole mitään syytä iloita terrorintekijöiden aikaansaannosten puolesta. Surullista, että meidän Eurooppammekaan ei ole vielä noussut etnisen väkivallan yläpuolelle. "Rauhanprojekti" NATO ei ole voinut meitä sisäiseltä uhalta suojata. Mikä sitten voisi?
aika sairasta kirjotella tommosta..