LAHJOITTAJAT

maksaa LAHJAVERONSSA???
NE JOTKA MAKSAA AY-MAKSUT NIIN AIVAN VARMAAN TIETÄÄ ETTÄ OSA RAHOISTA MENEE VASEMMISTOPUOLUEILLE...
AY-MAKSUT ON VASTA PUOLI PORVARIEDEN SAAMAAN YRITYS TUKEEN...
JA KUMMASSAKIN ON VEROVÄHENNYS OIKEUS....
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

AY MAKSUT OK !
PORVARI MAKSUT EI !

Ja sinä olit se työtön ! Asiantuntija.

Äänestä
  • Mahdollisen työttömyysaikasi. Miksi noita rahoja syydetään puolueille vastikkeetta, ei mahdu minun oikeustajuuni. Sitäpaitsi nuo paskanjauhaja poliitikot saavat puoluetukea jo muutenkin, miksi duunarin roposetkin annetaan heille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


muistaneet kirjoitti:

maksaa LAHJAVERONSSA???
NE JOTKA MAKSAA AY-MAKSUT NIIN AIVAN VARMAAN TIETÄÄ ETTÄ OSA RAHOISTA MENEE VASEMMISTOPUOLUEILLE...
AY-MAKSUT ON VASTA PUOLI PORVARIEDEN SAAMAAN YRITYS TUKEEN...
JA KUMMASSAKIN ON VEROVÄHENNYS OIKEUS....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu