Toimiiko

Vai onko niillä jokin ongelma?
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ainakin juuri nyt toimi ja on kyllä aivan joka kerta toiminut kun tässä useiden vanhuksien laskuja makselen, yli 10 kertaa viikossa.

yöllä on usein kaikissa pankeissa päivityksiä, koeta tehdä hommiasi ihmisten normaaliaikaan.

(itse en ole enää ollut ko. pankin asiakas, miksi olisi, silti en tahdo moittia turhasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nordean verkkopankki? kirjoitti:

Vai onko niillä jokin ongelma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu