enää uskaltaa vastata kellään..saatikka ehdottaa tapaamista..koska yks pilannu koko saitin.siinäpä pähkäiltävää mikä ilmoitus turha mikä taasen oikea,selvempi ois soittaa ja varmistaa et kyseinen henkilö/pari on se mitä sanoo olevansa.ja tavata ekalla kerralla vaikka kahvilla.mut ketä tänne numerooaan antaa,ei ketään.
ketä täällä..
7
722
Vastaukset
- kutsuni.
eihän täällä saa edes hakea seuraa. Sitä varten on treffisaitti.
Täällä vaan keskustellaan.
Ja tontut joutavatkin juoksemaan. Taisit sinäkin...- suurtakin tyydytystä
kiusaamalla saitin ihmisiä?
No se on kai sinun perversiosi. - kutsuni.
suurtakin tyydytystä kirjoitti:
kiusaamalla saitin ihmisiä?
No se on kai sinun perversiosi.Opetan vain sen vaikeimman eli kantapään kautta.
MUTTA ON HELPPO SANOA, MIKÄ ILMOITUS ON JUOKSUTTAMISTA. KARKEASTI OTTAEN KAIKKI. PIDÄN HUOLEN SIITÄ, ETTÄ NIIN ILMOITUKSISTA KUIN VASTAUKSISTAKIN KOLME NELJÄSTÄ ON MINUN LÄHETTÄMIÄNI. ELI 75% TODENNÄKÖISYYDELLÄ JUOKSET TURHAAN.
KAS KUN SE SEURANHAKUILMOITTELU TÄÄLLÄ KESKUSTELUPALSTALLA ON KIELLETTYÄ. JOTEN TSUP TSUP JA SITTEN PANETTELUA. kutsuni. kirjoitti:
Opetan vain sen vaikeimman eli kantapään kautta.
MUTTA ON HELPPO SANOA, MIKÄ ILMOITUS ON JUOKSUTTAMISTA. KARKEASTI OTTAEN KAIKKI. PIDÄN HUOLEN SIITÄ, ETTÄ NIIN ILMOITUKSISTA KUIN VASTAUKSISTAKIN KOLME NELJÄSTÄ ON MINUN LÄHETTÄMIÄNI. ELI 75% TODENNÄKÖISYYDELLÄ JUOKSET TURHAAN.
KAS KUN SE SEURANHAKUILMOITTELU TÄÄLLÄ KESKUSTELUPALSTALLA ON KIELLETTYÄ. JOTEN TSUP TSUP JA SITTEN PANETTELUA.tiedetään jos halutaan PÖLJÄ
- selville muuta kuin
um70 kirjoitti:
tiedetään jos halutaan PÖLJÄ
koneen paikkakunnan.
PÖLJÄ
- Tohtori Tolvanainen
Jospa Ville kertaisit sen apukoulun äikän kurssin!
- se siitä
pelkkä äidinkielen kurssi auttaa. Vikaa on muuallakin...pitäisi tehdä tarkempi lääkärintarkastus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1326263Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto655182SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun744315SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt1023874Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143665Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213240SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522566Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352539Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1002326Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat692266