Mähän löysin yllätyksekseni sun numeron nyt. Naurattaa kun katsoo mun ja sun numeroita, vertaapa :) Oletpa rohkea, kyllä! Hyvää yötä sinulle.
Ehkä sinulle pienen viestin voisi lähettää joskus!
Ehkä sinulle pienen viestin voisi lähettää joskus!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
sulla outo puhelin,mitä sitä JOSKUS viittii lähettää...
olen rohkea kyllä,tarvittaessa....ja mitä meidän numeroista,mikä niissä on?
Kauniita unia!
päättelit ettei ole?
höpsy..
nimimerkistä
asia..
Pienen viestin kun siltä tuntuu, vastaat/vastaa siihen sitten tai ei. Nyt nukkumaan, hiukan ihmeellinen olo :) Öitä siis.
Sen pienen viestin laittamisen kanssa. Jooko? Vastaamista ei tarvi epäillä. Olisi kovasti odotettua postia.
Hiukan "sulattelen" tätä, tuli sellanen positiivinen blackout ilmiö hetkiseksi. Kyllä mä laitan jotain, sillähän se selviää kaikki. Jostain se on vain saatava purkautumaan tämä kaikki ja tässä on se tilaisuus. Tietenkin asiallisesti. Täytyy nyt mennä näkemään unia tästä :)
iha rohkeesti sitä viestiä vain tulemaan mulle päin ;)
sellainen vanhanaikainen tapa viestittää. Soittaisit lankapuhelimella.
Kyllä mä laitan sen viestin, mut en millään lankapuhelimella soittele kun ei sellaista edes ole. Mokkula on ja sillä viestittelen. Viestikin on jo valmiina. Hän voisi laittaa tähän vielä vastaukseksi ne kaksi samaa viimeistä numeroa, niin saa postia.
kyllä ihan hakuammuntaa, koska välttämättä et ees tarkoita mua tolla sun alkuperäiselläkään viestillä :D mut viimeiset numerot on 91.
Mulla ja hänellä on puhelinnumeroiden kaksi viimeistä numeroa samat. No mut en mä tähän jää sitä arvuuttelemaan. Vastaa jos vastaa, kunhan kysäisin. Eikä se ole mikään kynnyskysymys tässä. Vastaa toivottavasti siihen suoraan viestiin kun sen saa.
Numerot 1 1! Ok!:)
En halua vedättää lapsellisesti näillä numeroilla ketään, enkä varsinkaan häntä. Typerää oli mitään mainitakaan niistä numeroista.
Enkä olet tässä muutenkaan pelailemassa, vaan lähetän viestin suoraan kun lähetän. Sitten kun siltä varmasti tuntuu.
Mukava saada sinulta vihdoinkin "asiallinen" viesti!:) minäkin lähettäisin jos se olisi kannattavaa! Kyllä mielestäni voit jo laittaa tulemaan jotakin, vaikka vain hei ja nyt mennään:)