Mikä vialla, kun Frettini piereskelee jatkuvasti. Annan sille kyllä paljon hernesoppaa ja kukkakaalia koska näätäeläimenä se kaipaa niitä.
Toinen ongelma on se, että kaupassa Fretti ei pysy ostoskärryissä, vaan lähtee aina karkuteille. Voitte kuvitella, mikä työ on saada sitä sitten kiinni isossa marketissa :(
Frettini piereskelee
6
577
Vastaukset 6
- kaikki.
on täysin normaalia.
- frettisi
vain pierrä ihan estoitta
- eläintietäjä
jos syö paljon hernesoppaa.. ratkaisu toiseen ongelmaasi on se ettet ota rottaasi mukaan kauppaan.
- hmmh
Voisin vaan kuvitella jonkun juoksevan pääpunasena kaupassa fretin perässä ;DD. nojoo. Hernesopastahan kaikki pieree.
- frettiläinen
tuota tuota, ensinnäkään fretin ruokavalioon ei kuulu hernesoppa eikä kukkakaali,tai ainakaan niiden ei pitäisi kuulua sen ruokavalioon :) ja kyllähän se hernerokka ihmisiäki pierettää nii miksei myös frettiä.
Ja toisekseen ei ruokakauppaan saa viedä lemmikkejä et kandee jättää se kotiin kauppareissun ajaksi :)
ja komannekseen,täähän oli hupiviesti eikö ollutkin,näin ainakin toivon :) - Trollollol..
Paska trolli :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2022122Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1591429Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271071- 71917
- 58908
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72831- 47823
- 93777
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200697Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta109687