Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tykkääkö kaikki naiset kyrvästä?

Tykkäävätkö kaikki naiset kyrvästä? Siis sellaiset korkeissa viroissa toimivat tyylikkäät ja asialliset naisetkin? Rietasteleeko nekin kullin kanssa kotioloissa? Ei kai sentään?
8725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tietäisitkin mitä pervoja tuolla kaduilla tuleekaan vastaan,melkein voi sanoa että mitä hienompi tyylikkäämpi rouva sitä riettaampi,kulli miel

Äänestä

En pidä itsensäpaljastajista julkisissa (paikoissa).Minua kiinnostamattoman miehen koko kroppa on turn-off, genitaalit katastrofi jos joudun näkemään.Jos olen sen sijaan toivomassani seksisuhteessa, ja mies on jo minulla käytössä, toivon aina törmääväni myös ihannoimaani dixoniin.En osaa oikein kuvailla minkänäköinen pitäisi olla..Silti pidän aika normaaleista,veikkaisin..En ole fiini rouva tai hienostunut,ihan tavallinen nuori blondi oikeastaan.
Evvk exän genitaalit.
Nyxän sen sijaan ok.
En tietääkseni ainakaan yrjöä sen näkemisestä?

Äänestä
  • Jes, pissismi kunniaan :D Onneksi sulla on vielä aikaa kasvaa.

    Äänestä

koskaan. Ihan samoin kuin eivät korkeissa viroissa olevat miehetkään. Pitsiä virkaavat.

Äänestä
  • Vert. Vanhanen, Kanerva, Kyrpelä, Merikukka...

    Äänestä

ja tasavallan arvoasteikossa kakkonen eduskunnan puhemies -valtioneuvoksen tittelin saanut nainen- kirjoitti siitä kirjassaan -että ihan samaa tekevät kuin muutkin,,-mikseivät tekisi

Äänestä
  • Siis en voi käsittää, että korkeissa asemissa olevat hienot rouvat nautiskelevat miestensä kulleista kotona ja runkkailevat sitä ja ehkä ottavat suihin? Ei hitto miten moraalitonta!!

    Mihin tämä maailma on menossa?

    Äänestä

  • kysyväeitieltäeksy kirjoitti:

    Siis en voi käsittää, että korkeissa asemissa olevat hienot rouvat nautiskelevat miestensä kulleista kotona ja runkkailevat sitä ja ehkä ottavat suihin? Ei hitto miten moraalitonta!!

    Mihin tämä maailma on menossa?

    siinähän voi joutua juomaan spermaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyväeitieltäeksy kirjoitti:

Tykkäävätkö kaikki naiset kyrvästä? Siis sellaiset korkeissa viroissa toimivat tyylikkäät ja asialliset naisetkin? Rietasteleeko nekin kullin kanssa kotioloissa? Ei kai sentään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu