Oletteko asioineet Pohjois-Porin vastaanotolla...siellä kyllä yksi elämäänsä kyllästynyt tantta herrajumala ei hymyn hymyä eikä hänen naamansa ole ikinä hymyä kokenutkaan. Niin tympeä nainen kyllä olisi hänenkin aika vaihtaa maisemaa... pois ihmisten ilmoilta on hän siellä varmaan kyllä jo 20 vuotta istunutkin (pääterveysasemalla).
Pohjois-Porin
vast,otto
6208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Toim. huom.
Pohjois-Porin vastaanotto on Puuvillassa ei Pääterveysasemalla =)
Juu kyllä tiedän...tarkoitinkin että tämä ihminen joka istuu nyt Pohjois-Porin vast.otossa on istunut jo 20 vuotta ennen pohjois.porin vast.ottoa. siis pääterveysasemalla. Eli pitkäaikainen kaupungin työläinen.
Mene edes kerran selvinpäin sinne Pohjois-Porin vastaanotolle niin saat parempaa palvelua , ei kai sitä huutamista ja möykkäämistä "anna sixpäkin ja pienen geenhinta tai mulla kuset lorisee taas kalsonkiin jos en saa heti sätkää" kukaan jaksa kuunnella , ryhdistäydy niin teet vastaanoton henkilökunnan iloiseksi !
Olen ihan raitis keskikäinen nainen ja mielestäni hillitty käytökseltäni.
Jos se nyt osui ihan sinuun itseesi niin tee nyt jotain sille naamavärkillesi.
Tulitko ite just baarista? Taidat olla sarjassamme niitä, joilla on läpät ohimoilla. Empatia- ja/tai sympatiakyky puuttuu. Miks täällä keskusteluissa on aina näitä tämmösiä, jotka ei osaa vastata asiallisesti?
Tarkoitin, tällä kirjoituksellani tuota edellistä kirjoittajaa, joka yöllä vähän ennen kahta kirjoitteli "muka asiallista".