Aurinko Skoppioni, Nouseva Skorppioni ja Aurinko Kauris, Nouseva OinasM ??
kertokaas miten sopii
1
428
Vastaukset
- Piikkipyrstö
Aina kun lukee tai kuulee astrologisista ihannepariskunnista, niin yleensä siellä vilahtavat nimenomaan skorpioni ja kauris. Ja yleensä vielä niin päin, että skorpioninainen ja kaurismies.
Itse tunnen skorpioninaisen ja kaurismiehen, jotka ovat olleet yhdessä 12 vuotta. Myös eräs naispuolinen skorpioniystäväni tapasi tänä kesänä pitkän sinkkuilun jälkeen uuden miehen. Ja tämä mies on kauris.
Ilmeisesti nämä kaksi merkkiä tulevat hyvin toimeen. Molemmat merkit ovat varsin omalaatuisia tapauksia. Molemmat kulkevat omia polkujaan. Molemmissa on sellaista klassista vanhanaikaisuutta ja hiljaista totisuutta. Kuitenkin viileän ulkokuoren alla molemmat janoavat suuria tunteita ja syvällistä yhteyttä.
Ehkä skorpioni ja kauris näkevät toisissaan jonkinlaiset sielunkumppanit. Ainakin näissä kahdessa merkissä on paljon samaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662358Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1822018Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.451997Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301708Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1091632Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1581341Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1901294Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬251176En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9992- 80991