Onko totta, et sotilaspoliiseis on iso osa natseja? Entä jotain kamppailulajien harrastajia?
spollet natseja?
everlone
2
725
Vastaukset
- syö rautaa
paskoo telaketjuu kaikki on uus natsei ja krav maga mestareit ei siel tollassii sinttei suvaita!
Mikäköhän siin on, et anonyymisti jengi tääl netis on kovii uhoon.. "Ei sinne tollasia sinttejä oteta" "mut sää ootko elämätön nörtti" "mun ton kirjottaja on varmasti joku helvetin ruma epäsikiö apina".. Tosielämäs vastaavaan päänaukomiseen, kuin netissä, en kyl ole törmännyt, tai sit jengil on ällii valikoida kelle aukoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437427
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543703Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473556- 623318
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/523040- 513004
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod352825Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302484IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1941886- 471551