Malmin autokoulu ???

minne ??

Moi,

Olen menossa autokouluun, mutta en tiedä vielä mihin.

Osaatteko sanoa hyvän autokoulun ? Hinta ei ole ongelma, mutta haluun mennä sinne, missä on hyvät palvelut, opetetaan ja autetaan hyvin jne.

Olen ajatellut malmin autokoulua, suositteletteko ?

kiitoss kaikille!

5

3251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onko malmilla

      millainen autokoulu palveluiltaan. Tärkeetä olis myös että opettaja ei olis sellainen vähän päälle 20 poika, millä on ylimielinen asenne. Siis millaisia opettajia silellä. Malmi oli lähellä, mutta jos muita hyviä paikkoja on, niin ei haittaa, kunhan ovat Helsingin puolella.

      • Kortti taskussa

        Kävin malmilla autokoulun. Ei mun mielestä ollut huono mesta. En kykyllä tiedä sitten millaisia muut ovat, mutta oli ihan asiallinen opetus.


    • Anonyymi

      Malmin autokoulun tärkein tavoite on kuitenkin raha. Ei ole merkitystä tuleeko se kokelaalta vai heidän sopimuksensa yjteistyö firmojen kanssa Hoidetaan niin, että asiakkuus suhde säilyy ja on rahallisesti kannattavaa.. Ajokokelaas voi menettää ajokortin syyttä. Terveisin hyvä ajotaitoinen kortin, mökin ja totutun elämän menettänyt!

    • Anonyymi

      Kannattaa ehdottomasti suosia muitakin kuin suuria ketjuja (Cap/Epic).

    • Anonyymi

      Kierrä Epic ja Cap kaukaa. Suosi pieniä kouluja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1474
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      55
      1407
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1114
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      121
      1071
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      76
      746
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      691
    7. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      120
      607
    8. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      572
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      558
    10. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      515
    Aihe