Ohjelma-aikataulut ei pidä paikkaansa

VH1 Classic

Tälläkin hetkellä pitäisi tulla VH1 Classic kanavalta Michael Jackson: The Official ohjelma ja sieltä tulee jotain ihan muuta. Näitä MJ ohjelmia olisi pitänyt tulla jo aiemminkin eikä ohjelmatiedot ole pitäneet paikkaansa. Telkku.com, ylen ohjelmatiedot ja nyt.fi väittävät kaikki, että pitäisi tulla Michael Jacksonista ohjelmaa.

Osaako kukaan selittää miksi sitä ohjelmaa ei näy? Ja minä kyllä tiedän, että VH1 ja VH1 Classic ovat eri kanavat. Kummallakaan ei näy.

Digiboxin omat ohjelmatiedot ei näytä myösään, että olisi tulossa kyseistä ohjelmaa vaikka edellä mainitut ohjelmatietosvut väittävät, että olisi tulossa joka päivä.

Tilasin kyseisen kanavan vain sen takia, että näkisin Michael Jacksonin ohjelmat ja kyllä nyt vatuttaa....

3

1103

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikkikissa

      canaldigital.fi sivulta löytyvää tv opasta,siellä on tarkin tieto

    • Anonyymi

      Diili piti alkaa 6.03.miksi ei alkaa?

    • Anonyymi

      Ne on näkövammaisen kirjoittamat silmät harittaa alkamisajat päin seiniä yritä siinä sitten katsoa niitä ohjelmia kun ne alkaa milloin sattuu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2115
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      332
      1303
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      94
      1235
    4. 157
      1158
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      961
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      948
    7. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      889
    8. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      838
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      24
      814
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      789
    Aihe