Jo 6 pinnaa riittäisi kertoimella 17,60 mutta tn. on kyllä enemmänkin. Se nimittäin hipoo 10 pinnaa. Rosenborg on siis päivän merkki. Realin täystohina alkaa jo viikonloppuna, joten kaikki ei ole edes pelissä. Rosenborg ottaa pelin varmasti tosissaan hyvänä näyttöpaikkana. Salgadon kunniaksi järjestettävä harjoitusottelu ei varmasti ole miljonäärien ykköstavoite. Ihan järkyttävä ylikerroin!
Rosenborg
Monnariveikko
9153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tällä kertaa Real kaatuu hei!
ai sarakoosa vai mitä tarkoitat ?
aloitusmiehistöön. Tiedä sitten ketkä aloittavat.
CONVOCATORIA
Porteros
Casillas y Dudek
Defensas
Pepe, Marcelo, Albiol, Garay, Arbeloa y Drenthe
Centrocampistas
Lass, Robben, Guti, Gago, Granero, Diarra y Xabi Alonso
Delanteros
Raúl, Kaká, Benzema, Higuaín, Van Nistelrooy y Cristiano Ronaldo
Tämä on vielä kaiken lisäksi Michel Salgadon jäähyväisottelu et sillei hei! Rosenborg saattaa hyvinkin pystyä maalintekoon, mutta voittoon ei mitenkään....Veikkaan, että jos tulosvetoon rustaisi 4-1 niin voisi olla melko lähellä!
ai mille joukkueelle ja ketä vastaan ?
Siis veikkaan että jos oikein antaumuksella lypsäisit Tepon temmiä niin kasvoillasi saattaisi pian olla todellinen jackpot of love u know!
Sitä varmemmin tyypit törmäilee toisiinsa mitä enemmän saavat palkkaa et sillei hei!
Pelaat vuorenvarmasti Rosenborgin ainakin 2 tuplaan..
Eihän tollaista kerrointa voi olla kokeilematta, varsinkaan yhtä asioista tietämätön kuin sä..
Siinä meni sitten molemmat tuplat Norwichin ja Brannin myötä. Hyvää yötä!