ei vois kyllä

Tuntuu kuin ois järkensä menettänyt.. ei mieltä... ois pitäny sillon ajaa sun perässä aamupalalle ja selvittää päänsä
4413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oli silloin juuri kyseisenä aamuna ,vajaa puoli vuotta sitten.
Olisipa tullut perässäni, ja jonkun tutun kyydillä ,sillä olithan ihan sekaisin... olist matkalla selvitellyt päätäsi.

Olen sitä mieltä ettei vieläkään ole liian myöhäistä pyytää anteeksi ,jutella ja selvittää ajatuksia kahden?

Rakkaus on ikuinen, ei se kuole koskaan. Ikävä on vieläkin. :(

Äänestä
  • :)

    Äänestä

  • :) kirjoitti:

    :)

    IKUISTA!!!! vain kohde vaihtuu! =)

    Äänestä

  • ON KYLLÄ kirjoitti:

    IKUISTA!!!! vain kohde vaihtuu! =)

    mutta aina ei synny suhdetta vaikka kuinka rakastaisi. Jos tapahtunut liian paljon sellaista mitä toinen ei hyväksy. Rakkaus kuitenkin säilyy muistoissa lopun elämää. Sitä ei voi kukaan ottaa sinulta pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enempää.. kirjoitti:

Tuntuu kuin ois järkensä menettänyt.. ei mieltä... ois pitäny sillon ajaa sun perässä aamupalalle ja selvittää päänsä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu