Jos ja kun Halla-aho tuomitaan, niin tasapuolisuuden nimissä Heli Järvisen on pakko tuomita myös neljä miljoonaa muuta suomalaista vankilaan somali-islamistien, rasikaajien ja merirovojen kritisoimisesta. Tässä maassa kukaan suomalainen ei enää tee yhtään mitään. Paapokaa vain islamia ja tuhotkaa meiltä suomalaisilta oma maamme ja motivaatio työhön ja rohkeus edes puuttua epäkohtiin, itseämme koskeviin asioihin. Antaa Heli Järvisten ihan rauhassa toteuttaa tahtonsa. Mennään kaikki vankilaan ja haistatetaan paskat koko Suomelle ja jätetään somalilaumat hoitamaan asiat, rakentamaan talot ja auraaman tiet. Katotaan sitten miten maa lepää ja raunioituu yhdessä vuodessa korjauskelvotomaan kuntoon. Semmosia somalit ovat. Tuhosivat ensin oman maansa ja nyt tuhoavat meidän maatamme Järvisen avittamana. Meidän suomalaisten päälle ei ihan loputtomasti tommoset pervertikko-järviset ja heidän kettutyttö-oikeuslaitoksensa vittuile. Mitta on jo monella täyttynyt ja suurtyöttömyys hoitaa loput. Suomesta on tulossa raaka fasistinen maa. Heli Järvinen on paskantanut jo likaa päällemme ja tuhonnut lastemme elinmahdollisuudet omassa maassamme..Sitä emme hyvällä katso.
Halla-ahoa tukee
Neljä miljoonaa
6115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen Halla ahon kanssa asioista samaa mieltä.
Halla aho on vaan miedompi mielipiteiltään.
Suomi on menossa pilalle ja täytyy sanoa jotta lastaan vihaa joka tällaiseen yhteiskuntaan vielä lapsia tekee.
Heillä ei ole mitään tulevaisuutta kun vihervasurit tuhoaa Suomesta sananvapauden ja uskonnon vapauden, sillä islam ei suvaitse muita uskontoja, eikä mitään arvostelua.
20-30 v kuluttua muslimeilla on enemmistö ja kun elämme ainakin nimellisesti demokratiassa he saavat vallan ja sharian laki astuu voimaan.
Tätäkö vihreät todella haluaa ??
Shariaa pitäisi soveltaa jo noihin heli järvisiin.
Näkisivät mitä tänne haluavat.
Oikeastaan kelpo ajatus.
juristi ja/vai tyhjäntoimittajafeministi ??
Osmossa "ODESSA" on asiaa, ihan jo on melkein oikein:
http://www.soininvaara.fi/2009/07/17/sosiaaliturvan-rakenne-globalisaation-oloissa/
Nykyinen mamupolitiikka on tullut tiensä päähän. Se on paljastunut pääasiassa rilkollislaumojen hyysäämiseksi meidän varoilla. Mamuille ei pidä antaa jatkossa senttiäkän rahaa. Turistiksi saavat omalla kustannuksellaan tulla ja tietysti työhön jos heillä on työpaikka Suomessa. Kaikki muu hyysääminen on lakkautettava surutta. Nykyinen mamuhomma on luotu suomalaisia kettutyttöjä varten, että saisivat huseerata valtion palkalla ja roudata tuhansittain täysin Suomen sopeutumatonta porukkaa Somaliasta ym. brutaaleja arvoja kannattavasta islamilaisesta maailmasta. Nostat muhamettilaisiata ei ole ollut Suomelle muuta kuin haittaa ja miljardikulut. Mitään hyötyä se lauma ei ole meille tuottanut eikä tule koskaan tuottamaan. Viidettä kolonnaa vain rakentavat selkämme takana. Se on erittäin vaarallista ja tuhoon vievää politiikkaa. Meidän on aika miettiä miksi on olemassa valtio nimeltä Suomi. Suomi on meidän maa. Ei somalien, eikä sellaiseksi koskaan saa tulla.