vinkki miten välttää

älä parkkeeraa laittomasti fool...jou?
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älä osta autoa ollenkaan. Ei tarvitse itkeä kaikista asioista. Bensa, katsastuksen hinta,ylinopeus,alinopeus, rekat, mummot pyöräilijät, jalankulkijat, vilkuttomuus, heijastin, vanhat romut, bemarikuskit, mersukuskit,audikuskit, toyotakuskit, poliisi, sakot, rattijuopot. ruuhkat.

Parempi pysyä kotona ja olla hiljaa vaan.

Äänestä
  • Lunnaat tässä joutuu maksamaan heidän lahjattomien vuoksi, jotka ovat tiellä eivätkä osaa käyttää päätään, parkki, ynnä muiden sakkojen muodossa.

    Niin se on että täys-lahjattomat pääsee vähemmällä, täytyyhän jonkun töitäkin tehdä. Tosin saattaa olla, että jään jossain vaiheessa työttömäksi että saa vähän takaisin päin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaikki parkkisakot kirjoitti:

älä parkkeeraa laittomasti fool...jou?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu