Mitä mieltä olette?
Pitääkö tissien olla isot?
zarita-carita
271764
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
nimessä.Sellaset a,b,c,d eikä yhtään isommat ainakaan.Jotenkin tyttömäistä pienemmät rinnat,mua ainaki kiihottaa sellaset.Ihguu jos pystyy imeen koko tissin melkein suuhun(a,b)..nam.m40
Omaan makuuni ovat kämmeneen mahtuvat.
mun mielestä isot tissit siis tosi isot vähintään d kupit on tosi kiihottavat mielellään semmoset oikeen jättirinnat hyllyy kivasti niitä on kiva hieroa ja kun nainen ratsastaa ne heiluu tosi kivasti niiden väliin on kiva naida semmoset jotkun h kupit rupee seisoo pelkästä ajatuksestakin
en ainakaan itse ota pahakseni on tissit isot tai pienet se on ihan sama jos tissit on tosi isot ne on ehkä vähän liikaa tiellä
Minkä tiellä :-)? Asutko niin ahtaasti, ettei sovi ohittamaan?
pässi. Opettele käyttään pisteitä.
Siis..Mitkä on tissit ??
-Takaapäin ottaja-
läheskään kaikille itse olen pienenpien perään
Isot rinnat ovat naiselle iso etu.
Vajaasti varustettuihin naisiin aika moni mies joutuu kuitenkin tyytymään, joten ei se mitenkään yli pääsemätön juttu ole.
vaikka ei enää olisi niin väliä..
Mutta minä pidän isoista. Mitä isommat sen paremmat ja jos ne on niin isot että haittaavat elämää niin sepä vasta hienoa.
Jos naisella on kovin pienet rinnat se on mun silmissä jonkunlainen miinus mut, olen avaramielinen jätkä ja mulle käy kaikenlaiset mallit. Täydellistä ei ole joten, etsitään niitä kompensoivia piirteitä.
semmone c-kuppi ois paras
Joo ei niiden kyllä tarvitse olla... Itsellä ainakin kyllä takamus naisella ratkaisee.. Tissit ovat mielestäni aivan sivuseikka.. Mutta kaippa se on kaikkien makuasia.. naisena kannattaa ennemmin laittaa se peppu kuntoon, kuin ne suuret tissit..
Suora vastaus.
-Kyllä.
Tykkään isoista tisseistä. Ei siis mistään monsteri-roikko-lolloista, vaan ihan vaan "tavallisista" isoista.
No entä ne pienemmisytä tykkäävät, onko muodolla väliä? Ketunnokkatissit (sii sellaset terävät), pyöreet, roikkuvat.. ?
Tai onko väliä onko luomu vai silkkari?
Tosipienet terävät tai sitten pienet tyhjät riipputissit olisi mieleisiä.
Minun mieltymykseni: mitä isommat, sitä parempi. Mutta vaikka pelkät nännit riittää - ja hyvin riittääkin - jos korvien välistä löytyy muutakin kuin humisevaa aavikkotuulta ja isovarpaiden välistä tulivuoren kraateri. Puutteenalaiselle kun ei aina ole mahtimeloneja saatavilla. Eikä ne isot tissit muita puuteita korvaa.
Ei mitään väliä,onko AA vai DD,kunhan ne tykkää minusta!
Hennolla ja pienellä typyllä a-kupit voi olla tooodella kiihottavat, big mamalla taas vaaditaan vähintään se e-kuppi että olisi "sopusuhtaista".
Karmeinta on sellaiset "mitäänsanomattomat", hieman riippuvat b-kupit keskivertokropalla varustetulla maantienharmaalla mimmillä, se on iso nou nou... eli joko tosi pienet ja pystyt ja (aidosti) hoikka kroppa, tai sitten iso matami mielettömillä meijereillä, perusmuodoton keskivertonaakka ei sytytä!
on varmasti samanverran painoarvoa ku joillekki naisille iso kalu on tärkee. Kyllähän se fakta on että ku isojen rintsikoisen sisältö avautuu nii joka jätkällä on leka kova ku kivi
aa – b on sopiva
kauneus tulee muodosta ei koosta
eli minusta tissien pitää olla terhakat ei isot
siliconiset, oikeat lässähtää, kaikki naiset mars ottaan siliconit ja rasva imu.
Ei ole koolla väliä,Kunhan ne tykkää minusta.Ennen olin pienempien perään,mutta kun nykyisellä sattuu olemaan melkoisen muhkea rintavarustus,niin kyllä ne minua kiihottaa!
on yhdyssana..
tosin iso on suhteellinen käsite...
Pääasia on että on kiinteät.
Keskikokoiset kiinteät parhaat ja pienet paremmat kuin isot!!