Miks miehet vaan haluu SITÄ eikä suhdetta?
kaikki äijät
tuttaa
5523
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minä haluaisin kaverin jonka kanssa synkkaisi,
mutta en ole vielä naisista löytänyt sellaista.
Seksiin olen saanut kyllä purkupaikan, mutta haluaisin tuntea yhteenkuuluvaisuutta muutenkin.
Naiset on niin kylmiä ja eri aaltopituuksilla..
ja omissa maailmoissaan oikukkaine luonteineen ja hormoonivaihteluineen.
Naiset kylmiä? Eikös me naiset just olla niitä jotka pelaa tunteittensa kanssa ja miehet ei tunne mitään niitten kivisydämillään!!!!!!!!!!!1
sanat suustani!
Mielestäni sana nainen merkitsee naaraspuolista ihmistä, joka on pinnallinen, haluaa ek paritella miehen kanssa, meikkaa ja tällää itseään, luulee itsestään liikoja.... tosin sana mies kuulostaa myös hiukan tyhmältä, ellei ole kyse ihmisuroksesta, joka on naimisissa.
Tyttö ja poika kuulostaa mun mielestä paremmilta.
Ootko pysähtynyt miettimään onko SUSTA suhteeseen? Kai sä tajuut ettei suhteeseen aleta hepposin perustein, siinä pitää olla kipinää, helliä tunteita ja huomioonottamista heti ensitreffeistä lähtien, miks muuten kiinnostais mikään muu ku se fyysinen puoli?
Kaikkeni olen kokeillut. Mies välittää. meillä on aina tosi hauskaa mut seurustelu ei sieltä puolen natsaa, seksi kylläkin. Ei kuulemma ole musta kiinni, seurustelu kuulemma "sitoo" hänet.
Joo ja äijä kiertoon, moi!