Taas ja taas ja taas

Tällä viikolla taas kaksi migreenikohtausta,viimeinen tänä aamuna,eikö tämä koskaan lopu.?
Olen jo yli viisikymppinen mummuihminen,luuiisi jo iän armahtavan,mutta ei kestettävä se on tätä helev....
1326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä yli kuusikymppinen, 50 vuotta kärsinyt. Viikon sisällä nytkin neljästi. Alkaa huumorintaju loppumaan.
Noh, äidilläni 84 vee on joskus vieläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


auraoireinen kirjoitti:

Tällä viikolla taas kaksi migreenikohtausta,viimeinen tänä aamuna,eikö tämä koskaan lopu.?
Olen jo yli viisikymppinen mummuihminen,luuiisi jo iän armahtavan,mutta ei kestettävä se on tätä helev....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu