Turbon korjaus

Kenelle viedä Tornion seudulla Volvo s40 t4 turbon korjaukseen. Täysin vieras paikkakunta ja keltaisetsivut(kaan) ei auta.
2527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

irroita mutka itse ja lähetä matkahuollolla turbohuoltoon. Taitaa lähin turbohuolto olla savossa. Itse lähetin Professional Motoriin ja oli nopeaa toimintaa.

Äänestä
  • oman T4 volvoni Fin-turbo oy:ssä ja toimii!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pietro1234 kirjoitti:

Kenelle viedä Tornion seudulla Volvo s40 t4 turbon korjaukseen. Täysin vieras paikkakunta ja keltaisetsivut(kaan) ei auta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu