Onpa hyvä kun meidän ei tartte enää

käsitellä meidän välejä, koska ei ole enää meitä
4471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ole mitään halua keskustella mistään, eikä tarvetta nähdä. Tyhjän saa pyytämättäkin. Bye.

Äänestä

jotain vielä kun piti tänne asia kuulutaa, olist iloinen kun enää mitään ei ole ja jatka matkaasi nyt kun olet vapaa.

Äänestä

samaa mieltä kuin yllä oleva kirjoittaja, että taitaa sulla olla vielä hampaan kolossa jotakin. Ja vielä tiedotat täällä. Ei kai kahden ihmisen välisiä asioita tarvitse tiedottaa. Kas kun et pistä radioon kuulutusta ja lehtiin etusivun ilmoitusta :P

Äänestä

Jos niin sanot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedoksi e-suomi kirjoitti:

käsitellä meidän välejä, koska ei ole enää meitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu