Äänestäjienhakukone Kokoomuksella

huonosti. Kansalaiset ovat tyytymättömiä hallitukseen. Vievätkö persuomalaiset protestiäänet?
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

protestiääniä.

Trendi on vain kääntymässä suuria puolueita vastaan. Ne pesaavat suuria yrityksiä ja suurta rahaa. Tyhmiähän ihmiset ovat, jos äänestävät itseään vastaan. Sitä ne ovat olleet tähän asti, mutta ehkä tyhmäkin jotain oppii, kun takoo päätään seinään jatkuvasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


menee kirjoitti:

huonosti. Kansalaiset ovat tyytymättömiä hallitukseen. Vievätkö persuomalaiset protestiäänet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu