Löytyisköhän omalta kylältä YH-äipälle seuraa iltojen iloksi.Ettei aina vapaata saatuaan tarttis Tampereelle asti itteensä lähtiä tyydyttämään.
Ja voishan noi muksutkin tahtoo uutta isiä taloon,ja paikatkin on vähän rempallaan.
Et ei muutakuin viestiä tuloon.
Ja voishan noi muksutkin tahtoo uutta isiä taloon,ja paikatkin on vähän rempallaan.
Et ei muutakuin viestiä tuloon.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja niille kelpaa käytettykin, maailmaa nähnyt tavara.
Siellä on sellasta "vähän" nuorempaa tarjolla, joilla on alkanut vasta karvotus kasvaa. Ei tarvisi siittä murehtia... Keski-ikä on n.17v ,AINA
Totta vieköhön löytyy.. Ja varsinkin kylältä.. Sun pitää vain saara silimäs auki ja katsastaa se oikia kolli joka piittaa. Eikä huono kolli olekkaan. T: Isoon kollin jälkeläänen. P.S. Hommat toimii ja T:reellekkin varmasti illastamaan mennään jos on tarvis. Tuskin on..
Kyllähän sitä löytyy, jos vailla olet ?
No niin nyt olis perjantai ja vehkeet kutisee.Löytyisköhän apuja meinaan himassa olisi vähän remonttia ja sit olis kiva mennä syömään ja ehkä tanssahteleen,elikkä mihkäs tämmönen puoliujo plikka lähtis katteleen urhoja.
Kertokaas mulle.
Tule plikka tänään sarveen klo 23.
Olen se jolla on ruusu rintapieles
ja aivan älyttömästi rahaa. Kätevät
kädet ja muutkin paikat pelaa
väkevästi.