Daddy wasn´t there

Tässä kaikille kepulais- ja muille poliitikkovanhemmille, jotka eivät olleet paikalla, kun lapsenne teitä tarvitsi. Sanat ovat kuuntelemisen arvoiset ja niissä on myös monelle poliitikolle jotakin opittavaa:

www.youtube.com/watch?v=zN6MxLYB8hM


Austin Powers: Daddy wasn´t there music video
170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nuori Powers on kuin ilmetty Vanhis rillejään myöten. Käviköhän Vanhiksellekin kuten Austinille: saadessaan pääministerin prenikkansa Vanhis huikkasi yleisöön päin: "Take a bow, Tatu, take a bow! Oops, daddy wasn´t there".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


A. Powers kirjoitti:

Tässä kaikille kepulais- ja muille poliitikkovanhemmille, jotka eivät olleet paikalla, kun lapsenne teitä tarvitsi. Sanat ovat kuuntelemisen arvoiset ja niissä on myös monelle poliitikolle jotakin opittavaa:

www.youtube.com/watch?v=zN6MxLYB8hM


Austin Powers: Daddy wasn´t there music video

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu