onks kukaa nähny the others leffaa...must se oli hyvä..mut loppu oli aika outo? kommettei?? x)
the others
zuh
8720
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mä oon nähny sen ja se oli aika hyvä. No se loppu oli arvaamaton. Psykologiset kauhuleffat on parhaita, ei koskaan tiedä mitä tapahtuu :)
nähnyt sen ja tykkäsin älyttömästi. Eikä leffan loppu ollut mitenkään outo, vaan se oli suorastaan nerokas.
mäki oon nähny kyseisen leffan, muuten hyvä... tosin ei paras näkemäni leffa, mutta se loppu oli ihan outo, en älynny sitä oikee?
mielestani myos hyva, ja loppu oli mielestani myos nerokas! :) En olisi koskaan kuvitellut lopun olevan sellainen kuin se oli!
Niin mitä et älynny siinä lopussa? Se nainen ja ne lapset olivatkin itse kuolleita. Nainen(Kidman) oli tappanut lapsensa ja itsensä.
vaan tylsä.
The OThers on yksi parhaimmista näkemistäni leffoista. Tuli ostettua yheltä kirpparilta eurolla (idiootti on se, joka sen eurolla myy), ja oon nähnyt sen nyt ehkä viisi kertaa. Ei ole enää pelottava (ei ollut enää toisellakaan katselukerralla), mutta siitä tajuaa kivoja yksityiskohtia.
Tietääkö joku samantyylisiä leffoja, mitä voisi suositella?
Tietääkö kukaan, ketkä näyttelevät Annea ja Nicholasta (lapsia)?