kommenti pikkarien myyntiin ja huijakseen. Olen lähettänyt pöksyjäni kahdelle vakituiselle "maistelialle/haistelialle". Kaikki on toiminut sovittujen sääntöjen mukaan. Palkiona olen saanut 25 euroa, ostamani pöksyt ovat heidän toiveidensa mukaiset. En toki osta mitään kalliita, vain kohtuuhintaisia. Joskus tämä toinen on laittanut ostamansa pöksyt, joitka sitten palautan käytettynä takaisin. Jos joku muukin haluaa niin..
Pöksyt
Eeda
52412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
toinen kommentti: minulla on ollu ongelmia muutaman huijarin kanssa jotka ei lunasta postiennakkolähteyksiään ja aiheuttaa turhaa vaivaa. jobbarijätkä nimeltä tomm taas lunastaa tilauksensa ja mailaa kiihkeitä juttuja, mä oon mielelläni sen vakiassari
saatteko te likat jotain säpinää noista pikkarijutuistanne vai teettekste niitä ihan vaan rahasta?
mutta sit kun jätkä tulee kanta-asiakkaaksi niin alkaa syntyä sellasia juttuja jotka kans inspiroi aikalailla!
minulla on myös pari vakio asiakasta joiden kanssa on kaikki sujunut todella hyvin mutta on tullut niitä pettymyksiäkin että ei ole noudettu pakettia.itse käytän suhteellisen kalliita pikkareita.
eli itselläni on fantasiana olla katseltavana, kun nuuhkin tuoksuvia pikkareita. Oletteko harkinneet/voisitteko harkita tulevanne katsomaan (joko yksin tai ystävättären kanssa), kun nautin pikkareistanne? Tuollaisesta fantasiani toteutuksesta olen valmis maksamaan hyvin, koska tälläisen fantasian toteuttajaa on hankala löytää - olen etsinyt sellaista jo pidempään. Jos kiinnostaa niin laittakaa mulle mailia osoitteeseen [email protected].
Kuulemisiin.