KOOKOO???

KKtig

Kertoisiko joku KooKoolle, että vaikka vasta harjoituspelit niin voittaakin saa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sportti ei häviä edes Liigajoukkueille!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5

335

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jarno KooKoo

      Kun muut on vaan parempia. Ja niille maksataan Euroissa.

    • Putte M

      Aika tasavahvoilta KooKoo ja HeKi vaikuttavat, budjetitkin melkein samanlaiset . HeKi on tällä hetkellä lievästi niskan päällä. Kouvolassa tasuri ja Heinolassa HeKille voitto.

    • KOOKOOBOY

      KooKoo on treenannut koko alku syksyn todella kovaa! Nämä meidän "entiset" liiga pelaajatkin ovat sanoneet että koskaan aikaisemmin ei ole ollut noin kovaa treeniä heti alkuun. Ja tuo kova harjoittelu on aivan varmasti näkynyt KooKoon pelissä. Ja jos ajatellaan että KooKoo pelasi tuolla Venäjän reissulla neljä täysi mittaista peliä neljässä päivässä, niin kuinka moni joukkue tässä maassa niin on pelannut? Voin kertoa jo vastauksen, ei yksikään.

      • Ei näy tuhlailulle loppua

        KooKoo kartoittaa koko ajan pelaatilannetta. Ulkopuolinen rahoitus on jo järjestynyt 2 uuteen pelaajaan. Odotellaan kohta pitäisi jotain kuulua.


      • Kyselijä (?)
        Ei näy tuhlailulle loppua kirjoitti:

        KooKoo kartoittaa koko ajan pelaatilannetta. Ulkopuolinen rahoitus on jo järjestynyt 2 uuteen pelaajaan. Odotellaan kohta pitäisi jotain kuulua.

        Clarke meni jo Jokipoikiin, olis kyllä ollu mahtava jätkä meilläki. Mitä nää jutut Variksesta on? Ulkomaille se menee kuitenki? Miten niin rahaa on? On sitä varmaan palanukki, Sportin jälkeen varmaan eniten. Mitä tarkottaa ulkopuolinen rahoitus?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      160
      1522
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      129
      1190
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      216
      879
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      65
      801
    5. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      63
      717
    6. 52
      690
    7. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      46
      685
    8. 76
      586
    9. Annan aikaa jos sitä vielä tarvit

      mutta loputonta odottamista en kestä. Naiselle
      Ikävä
      52
      582
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      568
    Aihe