Kertoisiko joku KooKoolle, että vaikka vasta harjoituspelit niin voittaakin saa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sportti ei häviä edes Liigajoukkueille!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KOOKOO???
5
282
Vastaukset
- Jarno KooKoo
Kun muut on vaan parempia. Ja niille maksataan Euroissa.
- Putte M
Aika tasavahvoilta KooKoo ja HeKi vaikuttavat, budjetitkin melkein samanlaiset . HeKi on tällä hetkellä lievästi niskan päällä. Kouvolassa tasuri ja Heinolassa HeKille voitto.
- KOOKOOBOY
KooKoo on treenannut koko alku syksyn todella kovaa! Nämä meidän "entiset" liiga pelaajatkin ovat sanoneet että koskaan aikaisemmin ei ole ollut noin kovaa treeniä heti alkuun. Ja tuo kova harjoittelu on aivan varmasti näkynyt KooKoon pelissä. Ja jos ajatellaan että KooKoo pelasi tuolla Venäjän reissulla neljä täysi mittaista peliä neljässä päivässä, niin kuinka moni joukkue tässä maassa niin on pelannut? Voin kertoa jo vastauksen, ei yksikään.
- Ei näy tuhlailulle loppua
KooKoo kartoittaa koko ajan pelaatilannetta. Ulkopuolinen rahoitus on jo järjestynyt 2 uuteen pelaajaan. Odotellaan kohta pitäisi jotain kuulua.
- Kyselijä (?)
Ei näy tuhlailulle loppua kirjoitti:
KooKoo kartoittaa koko ajan pelaatilannetta. Ulkopuolinen rahoitus on jo järjestynyt 2 uuteen pelaajaan. Odotellaan kohta pitäisi jotain kuulua.
Clarke meni jo Jokipoikiin, olis kyllä ollu mahtava jätkä meilläki. Mitä nää jutut Variksesta on? Ulkomaille se menee kuitenki? Miten niin rahaa on? On sitä varmaan palanukki, Sportin jälkeen varmaan eniten. Mitä tarkottaa ulkopuolinen rahoitus?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m372736Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?
Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.891174Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia
Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.127979Oliko mies vetäytyminen
Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.60950- 66907
Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää
Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos76868Oon tässä pohtinut että se nainen
Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle70815EU:lta tyly ratkaisu Temulle
On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta99812Nainen on ihana
ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?25718Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä
Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi30684