Sijoitin eilen pari euroo ja tein sika vedon.No kerroin oli päälle 7000.Samperi se sattukin kohalle.No hemmetti ainakin reilusti sitten tuli,eli olen reilun kympin plussalla,vaikka laskis kaiken mitä ikinä peleihin olen laittanut.
Ja hilloo tuli reilut 14000
Hartzan
2
1855
Vastaukset
- Pelit lopettanut;)
Vaikka voittaa paljonkin, niin kiihko ja riippuvuus peliin on sairasta ja pahasta!!
Lopeta pelit, ennenkun pelit uuvuttaa sut:( - Vetomestari
Uuteen vetoon ! Anna mennä, annä mennä, ANNA MENNÄ vaan !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252538Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.581913Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup211654Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua161208Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3021170- 2581013
- 60993
- 52915
- 146913
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.108860