Ja taas jälleen kerran

6184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Merkkiä ei mainittu, joten kyseessä oli luultavasti Audi. Jos ois ollu bemari, niin ois mainittu merkki.

Äänestä
  • Ja taas aivottomat teini apinat tunaroimassa!!

    Äänestä

  • Siirikainen kirjoitti:

    Ja taas aivottomat teini apinat tunaroimassa!!

    tietää millä autolla pääsee kovaa :)

    Äänestä

  • Oli kylläkin VW Golf (punainen)

    Äänestä

Etkö osaa linkittää?????
Opettele pösilö.

Äänestä
  • Ihan oikein se on linkitetty. Oletko sokea?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sitrainen kirjoitti:

http://www.keskipohjanmaa.net/gen/581100.asp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu