pitkästä aikaa tällekin palstalle ja nyt varmaan on palstasta saatu halutun kaltainen :(((
Hyvähän se näin on, jos täällä nyt viihdytään, mutta luulempa, että ihan kaikki ei ole tyytyväisiä nykyiseen palstaanne :((
Itsekin tulin tänne katteleen, josko näkyis muutamia entisiä kirjoittajia, mutta taitaa kaikki olla pois savustettuja. Kiitos vaan teille aktiiviset politiikan sönköttäjät :(( Eipähän tartte enää tännekkään sivulle vilkuilla :((
Katoinpa
6
187
Vastaukset
niin yksoikoosia kuin sinä luulet.
niin yksoikoosia, kun me halutaan niiden olevan. Näin se vaan menee Jussi ja enpä usko, että Sinäkään olet tyytyväinen nykyiseen H-vesi palstaan ??
Kovin on jutun saman "paskan" ympärillä kiertämistä, mutta näinhän nämä asiat yleensä menee ja ihmiset ovat fiksuja ja osaavat nykyisin "äänestää" jaloillaan :))kerbiili62 kirjoitti:
niin yksoikoosia, kun me halutaan niiden olevan. Näin se vaan menee Jussi ja enpä usko, että Sinäkään olet tyytyväinen nykyiseen H-vesi palstaan ??
Kovin on jutun saman "paskan" ympärillä kiertämistä, mutta näinhän nämä asiat yleensä menee ja ihmiset ovat fiksuja ja osaavat nykyisin "äänestää" jaloillaan :))vain totuudessa ja sitä tämä minun hyvä ystäväni Esko Joentakanen yrittää tehdä.
j.jussiW-T kirjoitti:
vain totuudessa ja sitä tämä minun hyvä ystäväni Esko Joentakanen yrittää tehdä.
Eskon tai muidenkaan "jankuttajien" rypykuopissa olemisiin vai sanoisinko juoksuhiekassa etenemiseen en kommentoi :((
Väistit kehnonlaisesti kysymyksen ja jätit vastaamatta siihen, että tyydyttääkö palstan taso nyt Sinun mieltäsi ? Tosin tiedän jo vastauksesi, joten älä suotta vaivaudu :))kerbiili62 kirjoitti:
Eskon tai muidenkaan "jankuttajien" rypykuopissa olemisiin vai sanoisinko juoksuhiekassa etenemiseen en kommentoi :((
Väistit kehnonlaisesti kysymyksen ja jätit vastaamatta siihen, että tyydyttääkö palstan taso nyt Sinun mieltäsi ? Tosin tiedän jo vastauksesi, joten älä suotta vaivaudu :))ABC:llä on puheenaiheena nimeen omaan tämä Haapaveden kunnallispolitiikan mädännäisyys.
- kuin vuosia
j.jussiW-T kirjoitti:
ABC:llä on puheenaiheena nimeen omaan tämä Haapaveden kunnallispolitiikan mädännäisyys.
suolessa käynyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2664793Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii813237- 382766
- 472533
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451807- 971600
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘941378PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441015- 69988
- 100946