pitkästä aikaa tällekin palstalle ja nyt varmaan on palstasta saatu halutun kaltainen :(((
Hyvähän se näin on, jos täällä nyt viihdytään, mutta luulempa, että ihan kaikki ei ole tyytyväisiä nykyiseen palstaanne :((
Itsekin tulin tänne katteleen, josko näkyis muutamia entisiä kirjoittajia, mutta taitaa kaikki olla pois savustettuja. Kiitos vaan teille aktiiviset politiikan sönköttäjät :(( Eipähän tartte enää tännekkään sivulle vilkuilla :((
Katoinpa
6
259
Vastaukset
niin yksoikoosia kuin sinä luulet.
niin yksoikoosia, kun me halutaan niiden olevan. Näin se vaan menee Jussi ja enpä usko, että Sinäkään olet tyytyväinen nykyiseen H-vesi palstaan ??
Kovin on jutun saman "paskan" ympärillä kiertämistä, mutta näinhän nämä asiat yleensä menee ja ihmiset ovat fiksuja ja osaavat nykyisin "äänestää" jaloillaan :))kerbiili62 kirjoitti:
niin yksoikoosia, kun me halutaan niiden olevan. Näin se vaan menee Jussi ja enpä usko, että Sinäkään olet tyytyväinen nykyiseen H-vesi palstaan ??
Kovin on jutun saman "paskan" ympärillä kiertämistä, mutta näinhän nämä asiat yleensä menee ja ihmiset ovat fiksuja ja osaavat nykyisin "äänestää" jaloillaan :))vain totuudessa ja sitä tämä minun hyvä ystäväni Esko Joentakanen yrittää tehdä.
j.jussiW-T kirjoitti:
vain totuudessa ja sitä tämä minun hyvä ystäväni Esko Joentakanen yrittää tehdä.
Eskon tai muidenkaan "jankuttajien" rypykuopissa olemisiin vai sanoisinko juoksuhiekassa etenemiseen en kommentoi :((
Väistit kehnonlaisesti kysymyksen ja jätit vastaamatta siihen, että tyydyttääkö palstan taso nyt Sinun mieltäsi ? Tosin tiedän jo vastauksesi, joten älä suotta vaivaudu :))kerbiili62 kirjoitti:
Eskon tai muidenkaan "jankuttajien" rypykuopissa olemisiin vai sanoisinko juoksuhiekassa etenemiseen en kommentoi :((
Väistit kehnonlaisesti kysymyksen ja jätit vastaamatta siihen, että tyydyttääkö palstan taso nyt Sinun mieltäsi ? Tosin tiedän jo vastauksesi, joten älä suotta vaivaudu :))ABC:llä on puheenaiheena nimeen omaan tämä Haapaveden kunnallispolitiikan mädännäisyys.
- kuin vuosia
j.jussiW-T kirjoitti:
ABC:llä on puheenaiheena nimeen omaan tämä Haapaveden kunnallispolitiikan mädännäisyys.
suolessa käynyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä242232Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri281606- 891392
Onko sinulla jalostettu koira? Nämä tekijät altistavat koiran sairastumiselle
Moni Suomessa suosittu koirarotu on sairas ulkonäkökeskeisen jalostuksen ja ääripiirteiden vuoksi. Erityisesti tietyt t231375Anabaptismin kirous
Uudestikastetut lahkolaiset joutuvat valheen kierteeseen. He joutuvat herjaamaan lapsena saamaanssa kastetta nimeen Isä4171072- 117984
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha624906Robotiikka korvaa tulevaisuudessa seurustelusuhteet
Haluan herättää keskustelua aiheesta. Asiantuntijoiden mukaan robottien kehitys on 10-15 vuoden päässä siitä että voidaa234856kamera hakokylässä
kamera kuvaamassa yleistä tietä laittomasti ristauksessa hakokylä-raatevaara!12690- 10680
