LENITALLA "MIEHIÄ"

Lenita kehuskelee, että hänellä on ollut paljon miehiä huipulta. Mistä huipulta? Ei nuo ole ainakaan saaneet mitään näkyvää aikaan. Minullakin oli paljon miehiä nuorena ja minua nimiteltiin rumilla nimillä.
9566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tiettävästi Lenitalla ei ole ollut miehinään kuin Ingvar S. Melin, jonka kanssa hän oli naimisissa, ja Vesku Loiri, jonka kanssa Lennulla oli "kuuma suhde". No joo, sen suhteen kuumuuden ja laadun tietävät vain he itse...

Muita miehiä ei ole julkisuuteen tai edes julkisuuden viereen ikinä tullut. Jos he olisivat olleet huipulta, olisi sekin tieto jossain vaiheessa tullut julki. Nuo mielikuvitusmiehet taitavat olla vain Lenitan fantasiaa. Fantasiaa, josta voi kertoa lehdille aina muutaman vuoden välein. Muutenhan Lenitalla ei julkisuuteen asiaa ole, ellei sitten päätä ryhtyä haukkumaan jotakuta. Vanhoila naisilla kun harvemmin on muuta tekemistä.

Äänestä
  • Lenita voisi nyt pitää suuren suunsa kiinni.

    Jos ukkomiehet ovat haksahtaneet hänen kanssaan suhteeseen, on ne ajat olleet ja menneet.
    Vaimot ovat jo silloin saaneet kokea surkean osansa petettyinä.

    Näiden ukkojen täytyy nyt olla Lenitan ikäisiä tai vanhempia, siis 75-85 -vuotiaita.
    Antaisi nyt eläkeukkojen rauhassa unohtaa keski-iän retkahduksensa ja ennen kaikkea: jättäisi vaimo-parat rauhaan.

    Vai onko kirjaileva rouva suorasuu hakenut jokaiselta luvan maineenmenetykseen?

    Äänestä

  • Miksi pitäisi olla Lenitan ikäisiä tai vanhempia?

    Äänestä

Missä mielessä niitä miehiä on ollut? Olen minäkin ollut tekemisissä monien julkkisnaisten kanssa. Eräs europarlamentaarikko oli puhujana seminaarissa, johon osallistuin, eräs nykyinen suurliikemiehen avopuoliso työskenteli pankissa, jossa asioin, eräs naisurheilija hiihti minua vastaan paikallisella kuntoladulla... eli olen ollut tekemisissä tunnettujen naisten kanssa.

Ketkä nyt sitten ovat huipulla, onko sosiaalilautakunnan varajäsen huipulla entä paikallisen teatterin rivinäyttelijä näyttelijälegenda, kun se on kerran vilahtanut televisiossa.

"Turhapuro" on tosiaan lajissaan huipulla ja tai taisi se Ingvar S. käydä ministerivuosinaan huipun tuntumassa, mutta... Onko julkkisparturi huipulla?

Äänestä
  • ei kerro naisystävistään?

    Äänestä

  • tähäh,, kirjoitti:

    ei kerro naisystävistään?

    hui kauheeta onko lenitta lesbo lepakko.hyvin ulkoinen olemus ja puhheet täsmäis.ja ei omia lapsia?lesbo naikkosilla ei niitä onneks oo. eikä kettu tytöilläkään.

    Äänestä

Hupsista, luin täältä miten *Lenita "riijustelee" toisten ukkoja, jotka ovat valtakunnna huippujohtajia. Onkos tää Lenita sittenkin "REITTÄPITKIN" yhdellä lailla elävä.Herranterttuko!!! Eräskin huippujohtaja hänen vaimonsa tiesi suhteen. Sitten Vesku Loiri ja ihmesuhde David Hasselhoff ja Pentti Kourikin kuulu remmiin. Kyllä Lenitasta meni maku. Mitäs ennen muinoin tällaiseta naisesta sanotiin?????????Josku on sanottu, huhupuheena, että Lenita ois lesbokin...Pienet kuntuu olevan Lenitan ikkunat, kun valkoisiin tennissukkiin kompastui ja paljon muuhunkin. Ivallinen huuli aina puhuessa, kun jotain mistä pääsee nälvimään.

Äänestä

Jep... on sill pari äijää, toinen on Axel Allzhaimer ja toinen Dennis Dementia.

Äänestä

Lenkun mieskokemukset ovat vähäiset, koska miehet eivät ole kiinnostaneet. Muistatteko Lenitan tanssi- ja laulutytöt? Mikä oli pääsyvaatimus?

Muusta en tiedä, mutta otti huhun mukaan Turhapurolta suihin.

Lenkku oli nuorena eksoottisen kaunis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samat harrastukset kirjoitti:

Lenita kehuskelee, että hänellä on ollut paljon miehiä huipulta. Mistä huipulta? Ei nuo ole ainakaan saaneet mitään näkyvää aikaan. Minullakin oli paljon miehiä nuorena ja minua nimiteltiin rumilla nimillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu