Kyllä hävettäisi olla Minnan pikkuveli tai sisko joita hänellä näyttää tietojen mukaan olevan jopa kuusi eli viis pikkuveljeä ja yksi pikkusisko ja vielä kaiken lisäksi tehty jo kaksi aborttia,ei jumankauta mikä esimerkki nuorisolle ja muille sisaruksille.
Isoasiskoa nussitaan joka päivä
BB Brothersissa
112176
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Oksettaa, hävettää, älä kerro lisää...
No eipä tossa paljoo häpeemistä, ennemmin hävettäis olla tertun linnankundi poika , valjakkalakin häpee terttua
Minna on hyvä muija,
"Isoasiskoa nussitaan joka päivä"
Heh, sama "kohtalo" insinöörillä. Siskollansa tosin tuplahäpeä kun ruiskahtaa jo ennekuin hommat ehtii kunnolla edes alkaa..
Enemmän hävettäisi olla homo pojan isä tai äiti, nussimisessa ei ole mitään erikoista mutta homous on vakava sairaus.
toi homo niko on todella nolo =(
Hävettäisi olla yhtä tyhmä ja yksinkertainen kuin sinä! Jos olisin kaltaisesi idiootti, hyppäisin justiinsa kaivoon. Mutta onneksi mun ei tarvii. = )
Ninon käytös on täysin perseestä. Siarashan se on päästään.
Missä päiväkodissa toi pedo on töissä?
No jopas jotakin. Minunkin siskoa nussitaan joka päivä! Minna elää omaa elämäänsä. Hanki sinäkin oma elämä, vai teetkö helevetti kaikki siten, miten muitten moraali sallii. Sinustahan tuleekin vanhapiika, nutturapää, jolla kuitenkin kaupungin suurin dildovarasto. Sitä ollaan sitten niin olevinaan!
Kyllä se on ihan normaalia että harrastaa seksiä,mutta se että täytyy mennä telkkariin harrastamaan sitä suoriin lähetyksiin tekee asiasta ehkä hiukan erillaisen.
Mutta jos olet täysin estoton nynfomaani ilman mitään moraali käsitteitä et käsitä näiden asioiden eroja.
Eihän ne panneet eilenkään..