sain kerran pimppiä takapenkillä.
takapenkki
8
18220
Vastaukset
- Gill Bates
kova jätkä! Mä en oo koskaan saanut muuta kuin etupenkillä.
- Nainen
...ja mä vaan konepellillä. :( Oot sä kova jätkä!
- Juupeli
Nainen kirjoitti:
...ja mä vaan konepellillä. :( Oot sä kova jätkä!
... ootte te kovia jätkiä... mä olen saanut pelkästään takakontissa
- Vääpeli
Juupeli kirjoitti:
... ootte te kovia jätkiä... mä olen saanut pelkästään takakontissa
Tehän siis kovia poikia olette... minä olen saanut vain pakoputkeen
- pimppa
Vääpeli kirjoitti:
Tehän siis kovia poikia olette... minä olen saanut vain pakoputkeen
jumalauta että ootte kovii jätkii....
mut mä oonkin saanu taka- ja etuikkunalla - eksu
Juupeli kirjoitti:
... ootte te kovia jätkiä... mä olen saanut pelkästään takakontissa
ootte kovia:-D mä en oo saanu ku auton katolla!
- porno
oot tosi paha jätkä mä en oo saanut ku pikkudösäs kahta yhtäaikaa :)
- ootte aika teinejä
Ette kai oo yhtään puuttees olevia 13 vuotiaita pornosivujen vakioasiakkaita????
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2072814Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 66968
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies119962Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k505852Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22758