Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

13€ No deposit

2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

multa tuli lusikallinen housuu kun voitin sillä ilmaisbonarilla yli 3 kynppii 25 centin panoksella bonusbonuspokerissa, eka sain värisuoran ruutu seiskan väliin vedolla ja pari peliä välissä niin tuli värisuoran veto molempiin päihin ruutu 3 tai 8 ja ruutu 3 sieltä tupsahti. se lusikallinen tosin lirvahti vasta siinä vaiheessa kun peli oli vienyt koko summan käytännössä antamatta voiton voittoa.. mitä tästä opimme? emme yhtään mitään.

Äänestä
  • lol

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


13 Eur kirjoitti:

http://media.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=39918&bid=5151

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu