Onko radiokirppiksellä (tampere) aina ollut käytäntö että hintalappujen takas saaminen maksaa 10 euroa???!
Niitten sivuilta:
"Mikäli tarvitset hintalaput tilityksen yhteydessä, kysy kassalta maksullista palvelua (10€/6pv). "
Niitten sivuilta:
"Mikäli tarvitset hintalaput tilityksen yhteydessä, kysy kassalta maksullista palvelua (10€/6pv). "
Vastaukset 3
Vanhimmat
Anteeksi kuinka?? Siinä nähdään että kirppiksistä on tullut vähän samanlainen bisnes kun pankeista että kaikki toiminta maksaa. Voihan vitalis.
Hehe, pöytä maksaa 35 euroa kuudelta päivältä ja päälle vielä 10 euron hintalaput, voi pyhä sylvi! :D
45 euroa pelkkään ei-niin-ystävälliseen palveluun... Pitää varmaan olla aika hyvä myymään että jää voitolle tuon jälkeen. En kyllä veisi tuonne mitään myyntiin.
Kävin kerran radiokirppiksella jotain 30min ennen sulkemisaikaa. Yhtäkkiä siellä alkoi joku viisas sammutella valoja edestakas tai sitten oli joku sähkövika tms.
"Mikäli HALUAT hintalaput...( joita ei muuten enää kerätä). Suosittelen ohjeiden lukemista monille, joilla on vaikeuksia selviytyä!!!