Miksi ihmeessä tällä palstalla moni kirjoittaja alkaa tarjoilla kaikenmaailman liukastusaineita yms. jos nainen kirjoittaa, että häntä sattuu ns. takareiän seksi ja hän ei halua sitä.
Eikö silloin ole parempi harjoittaa pelkästään sen normaalin reiän seksiä?
Eikö silloin ole parempi harjoittaa pelkästään sen normaalin reiän seksiä?
Vastaukset 19
Vanhimmat
jälleen osoitit typeryytesi poistamalla kaksi alakommenttia ilman mitään syytä?
Pitääkö jälleen ottaa yhteyttä ylläpitoon tai sitä korkeammalle tasolle?
todella ISON tappelun, koska pyrit estämään kaiken keskustelun kanssani?
Enää en pitkään katsele TEMPPUILUASI!!
takaisin sinne hihhuli-palstalle? tai parempi olisi jos vain sulkisit koneen ja rullaisit sen rollaattorisi teeveen ääreen.
Veljet! Ja siskot!
En ymmärrä, miksi meuhkata miesihmisestä. Jätetään kommentoimatta. Ehkä joku meidät joskus laittaa pikku harrastuksistamme tuomiolle, muttei varmaan tämä miesihminen. Ja minä puolestani olen vakuuttunut, ettei tommoisia tuomioita tarvitse pelätä muutenkaan. Eletään ja rakastetaan - elämä on kivaa!
en tiedä mitään. Sen sijaan uin tänään kilometrin. Tuli mukava olo.
Voisit sit pysyä enemmän siellä uimahallin puolella. Kukaan ei jaksa sua enää täällä. Ja et vieläkään ole vastannut Anal-loven sulle esittämiin kysymyksiin. Lainaan hänen tekstiä alla.
Mutta kerro ihmeessä miksi viihdyt tällä palstalla? Siis mitä olet hakemassa? Keskustelua? Miksi yrittää keskustella asiasta josta ei pidä tai josta ei ymmärrä tai halua ymmärtää tai hyväksyä mitenkään. Mikä on missioisi? Olisiko maailma parempi ilma tätä foorumia? Luulisi että kun kerran erehtyy väärälle palstalle niin ei sinne enää palaa. Mitä tällä palstalla on annettavaa sinulle? Mitä annettavaa sinulla on tälle palstalle?
Oankaa vaan toisianne perseeseen.MUTTA:Jos tyttöystävänne/naisystävänne ei sitä halua se on hänen asiansa.T:nainen joka ei anna pyllyä.
Tsemppiä Miesihminen.Jatketaan taistelua yksityisyyden puolesta;)))
yx tiukkis joka ei tajua et nyt on 2000 luku ja peppusexi on normaalia seksiä
tottakai, jos kuiviltaan yrittää kyrpää tunkee perseeseen, niin se sattuu.. siksi mielummin kannattaa kokeilla liukastetta.. ja jos edelleenkin sattuu.. niin sitten pitää lopettaa.. asia erikseen on tietysti sellaiset tapaukset, joissa mies tai nainen ei halua edes kokeilla tai on joskus kokeillut, muttei haluaa enää, niin silloin ei saisi painostaa
kiitos hyvästä avauksesta palstalla, siitä tulikin mieleeni, että meillä on liukaste loppunut, täytyy käydä äkkiä kaupassa ostaan, niin saadaan miehen kanssa illalla taas harrastaa sitä ihanaa peppuseksiä, oot hyvä tyyppi miesihminen, kun aina heittelet kommentteja, jotka kiihottaa kokeilemaan peppuseksiä..
alunperin vihasin, enkä edes halunnut testata kyseistä hommaa, mutta kun luin tätä palstaa ja sun kirjoittamia juttuja, päätin kokeilla anusseksiä ja jäin sen takia koukkuun, miesihminen rules.. peppuseksin kannattajia tulee sinun ansiostasi kokoajan lisää :)
Poistivat todellakin eilisen kommenttini,ehkä sanoin jotain tosi kiellettyä? Miesihmisen ristiretki anaalista vapaan maailman luomiseksi jatkuu ja nyt sohitaan jo valvomonkin muurahaispesää...ymmärrän tietty jos hänet on vaikka joskus raiskattu että haluaa muut säästää niiltä kauhuilta mutta yleistäminen aika vaarallista. Seuraavaksi voidaankin alkaa kitkeä suuseksin harjoittamista luonnottomuutena,kenties?
Todentotta. Lakialoite pystyyn että lähetysaarnaajaasento on ainoa laillinen tapa ja sekin kerran viikossa enintään 10 min pimeässä. On hienoa kun toiset ihmiset kantavat huolta toisten seksuaalisuudesta ja pitävät huolen että nämä eivät harhaudu väärille poluille.
Hauska juttu tähän liittyen on että muistaakseni Englannissa anaaliseksi oli kriminalisoitua ihan vielä 1990-luvulla. Miestenlehdissä ei saanut kyseisestä asiasta edes mainita. Anaaliseksi oli varmaan vakava uhka valtiolle ja sen kansalaisille.
"ymmärrän tietty jos hänet on vaikka joskus raiskattu"
raiskattu ja muutenkin juttusi oli naivin hölmö.
typerää tekstiä.
Miten niin typerää? Eikö se just olisi hienoa kun kaikki yhdessä voisimme pitää huolta lähimmäisistämme ja heidän tavoistaan? Seksuaalisuudesta voidaan laajentaa vaikka mihin suuntaan. Ruuasta ei saa nauttia vaan kaikille vain hernekeittoa ja mikäli joku erehtyy laittamaan sekaan sinappia niin joukolla tämä eksynyt lammas ohjataan takaisin ruotuun.
Oletko oikeasti noin lapsellinen ja typerä ihminen?
Ihmettelen, että joku haaskaa energiaa tuollaisen potaskan kirjoittamiseen. Oukei - it's not my problem!
Sitä minäkin ihmettelen miksi toiset haaskaa kallista energiaa ja notkuu sellaisilla palstoilla joilla ei ole heille mitään annettavaa.
Juupas, eipäs. Juupas. eipäs...
Mä oon yrittänyt jo viikon naida itteäni anaaliin, mutta ei siitä oo tullu kuin paskainen fiilis. Kalu on pysyny puhtaana, mutta siitä on lähteny nahka. Niin että nyt tarttis jotain liukastusvoidetta ajatuksenjuoksuun ennen kun kepakko syttyy palamaan hinkkauksesta.
Oisko teilla viksuilla immeisillä jotain neuvvoo ton paskan jauhamisen sijaan?
siis et ole raiskattu eli tiedät noista hommista vieläkin vähemmän vai tiedätkö SITTENKIN liikaa? Tuolla Amerikan jenkkilässä muuten on edelleen osavaltioita joissa hieromasauvan hallussapidosta saa sakot ja anaaliseksistä linnatuomion. Jos tämä sinusta kuulostaa liian hyvältä ollakseen totta niin tee meille kaikille palvelus ja siirrä kirjasi sinne rehupunttien taivaaseen. Pääset vaikka senaattoriksi... Sitäpaitsi teit kirjoitusvirheen (naivi=naiivi).