Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MITEN takaapäin?

Hei! yritettiin poikakaverin kanssa tuossa takaapäin, mutta eipä siitä juuri tullut mitään. mitenkäs minun tyttönä pitäis olla (kontillaan? mahallaan?) ja muita vinkkejä alkuun? kiitos. :)
714224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Asetut kontillesi sängylle, levität jalkojasi hiukan, jotta poikaydtäväsi pääsee taaksesi ja voi laittaa omat jalkansa sinon jalkojesi siäpuolelle. Pistä kyynärpäät maahan(sängylle), kaareuta selkääsi ja työnnä pyllysi pystyyn. Nyt poikaystävälläsi ei pitäisi olla vaikeuksia päästä sisääsi. Jos ei onnistu vieläkään, liukkarista voi olla apua.

Äänestä

NAINEN ON KYLJELLÄÄN JALAT HARALLAAN MAHAA VASTEN. RASVAA MUNA LIUKUVOITEELLA. LIPSUTA SUULLA EDESTAKAISIN MUNAA, JOTTA BILLUUN TULISI RIITTÄVÄSTI LIUKASTETTA. HITAASTI MUTTA VARMASTI MENET SISÄÄN. KUN OLET SISÄLLÄ NAINEN PANEE JALAT MAHAN ETEEN RISTTN, JOLLOIN BILLU ON ENTISTÄ TIUKEMPI. ORGAMISMI ON VARMA JA RÄJÄHTÄVÄ.

Äänestä
  • Ei se ole BILLU, se on pillu tai PILLHARD.

    Äänestä

  • Sissi kirjoitti:

    Ei se ole BILLU, se on pillu tai PILLHARD.

    Onkos GULLI sitten kulli tai KULLHARD? Häh?

    Äänestä

Hei tyttö! Pyllistät vaa sen persees...

Äänestä

Takapuloli mahdollisimman pystyyn ja muuten otat mukavan asennon.

Miehen täytyy sovittaa oma asentonsa jalkoja levittämällä niin, että tulokulma on sopiva.

Äänestä

Eli oman kokemuksen mukaan hyvä on kun nainen on nelinkontin sängyn reunalla peppu sängyn reunaan päin ja mies seisoo lattialla. Näin saa helposti säädettyä asennot sopivaksi. Ja jalat hiukan levälleen (siis naisella) jos tuntuu ettei mee sisään. Ja kannattaa huolehtia myös pilden riitävästä liukkaudesta, muuten sattuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias kirjoitti:

Hei! yritettiin poikakaverin kanssa tuossa takaapäin, mutta eipä siitä juuri tullut mitään. mitenkäs minun tyttönä pitäis olla (kontillaan? mahallaan?) ja muita vinkkejä alkuun? kiitos. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu