Oiskohan jollain innokkuutta ostaa vhs leffoja ? Sopuhintaan tietysti :D Niitä on laatikollinen kertynyt varastoon! Monia hyviäkin leffoja on tullut ostettua kun ne aikoinaan ilmestyivät vhs:nä! Vai oisko jotain paikkaa/firmaa mikä ostaisi niitä ? En halua minnekään kirpparia ruveta pitämään!
Vhs
4
247
Vastaukset
- MÄ1988
tänne mitä leffoja olisi tarjolla ??
Free willy 2, Linnoitus, Taru Sormusten Herrasta 1-3, Coyote Ugly, Isku Mogadishuun, American pie 1, Van the man, A man apart, 8 Mile, Blue crush, Muumio 1 & 2, Armageddon, Tomb raider 1, Bad boys 1 & 2, Road trip, Mestarit 1-3, Ace ventura 2, Linnoitus, Hurjapäät 1-2, vertical limit, Star wars: Pimeä Uhka ja Kloonien hyökkäys, Lämäri 2, Con Air, Riddickin aikakirja, Resident evil 1 & 2, Kaava 51, Kolme kuningasta, X - Men 2, Hiiri jota ei saatu hengiltä, xXx, Flubber - Mailman mahtavin mönjä, Medusan verkko, Apinoiden planeetta ja Leijona kuningas!
Kaikki on alkuperäsissä koteloissa!
- keräilijämä
Divaria, kuten toi Porin Videodivari. EI niistä kyllä varmaan paljoa saa. Itse olen lahjoitellut tai tyyliin eurolla antanut, kun on tullut kerättyä dvd:nä tilalle. Sitten tulee tietty kuluja, jos asuu kauempana firmasta, joka haluaisi tuotteet ostaa.
- BXNMZXN
autotallikirppistä kotona ja yllätyksekseni kaikki vanhat VHS:t meni kuin kuumille kiville (mm. lasten piirretyt, toimintaleffat, hömppäleffat ja romanttiset leffat) . Hinnaksi laitoin 2.5.5 egee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?553153Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n552339Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari752230Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä282201Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa1072152Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh721862Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr971623Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http601379Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1421342Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian1771211