Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Loppuuko

Joku kaveri väitti että kun saa niinjaniinmonta kertaa niin sitte ei enää voi saada lapsia ts. ne siittiöt sitten loppuu.
2266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siittiöt ei lopu elinaikana. Munasolut loppuu kyllä.
Vanhemmiten vaan siittiöiden ulossaaminen on työlästä;)

Äänestä

kaveri varmaan myös väittää että runkkaus aiheuttaa karvankasvua käsiin ja sokeaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nallit ? kirjoitti:

Joku kaveri väitti että kun saa niinjaniinmonta kertaa niin sitte ei enää voi saada lapsia ts. ne siittiöt sitten loppuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu