Hannele Juusela

nikijuu..

onko joku muu huomannut lotossa ja kenossa että kun virallisena valvojana on Hannele Juusela niin silloin ei tule koskaan voittoja?

10

1583

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • peliongelmainen

      täti.

      • kgjhjhf

        mä en milloinkaan ole voittanu kenosta kun tää siilipäinen jätkä on juontamassa, en edes omaa panosta takaisin, ihmettelen vaan


      • xdrjdr
        kgjhjhf kirjoitti:

        mä en milloinkaan ole voittanu kenosta kun tää siilipäinen jätkä on juontamassa, en edes omaa panosta takaisin, ihmettelen vaan

        ei koskaan voita mitään.


      • Pelatessa pe pe
        xdrjdr kirjoitti:

        ei koskaan voita mitään.

        pelatessa ylipäänsäkään ei voita koskaan mitään


      • Loukkaantunut
        Pelatessa pe pe kirjoitti:

        pelatessa ylipäänsäkään ei voita koskaan mitään

        Jep, Hannele Juusela jos on ni ei voittoja, ollaan kyllä huomattu. Juusela joutas elkkeelle ja pois sieltä ni köyhilläkin ois ehkä... vähän paremmat mahdolliduudet voittaa muutakin kun maksimissa 1 - 2 euroa 7 tasolla, 1 euron panoksella ja 4 riviä. Pettynyt. Juusela joutaa pois taustalta ja kokonaan muutenkin.


    • Loukkaantunut

      Ei tuu sillo voittoja, juu huomattu on, ja naikkonen jo joutas eläkkeelle, ja tautaksi jokin muu ni voitotki varmasti paremmat, ainaki luulisin nii. :) Turhaa rahaa menee lähes vuoden ku vievät eikä anna mitään.

      • muutenkin epäröivä

        Ei tuu voittoja.Juusela näkee numerotkin väärin, jos pallo ei ole kourussa oikein päin.


    • vaihtoon vain

      Siinä vasta Loton tarkastaja. Sotki numeron 21 ja sanoi 12. Eikö saada kunnon silmälaseja, kun sekottaa numerot. Pankaa mieluummin työtön hommiin kuin poliisi, joka tekee sivuhommia.

      • voitinko

        Eiköhän se ollut Juuselan viimeinen esiintyminen valvojana, uusintatarkastuksessakaan ei voinut myöntää virhettä.


      • Anonyymi
        voitinko kirjoitti:

        Eiköhän se ollut Juuselan viimeinen esiintyminen valvojana, uusintatarkastuksessakaan ei voinut myöntää virhettä.

        Ollut aina täynnä itseään, onneksi on nyt eläkkeellä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      237
      7080
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      30
      3716
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3288
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      66
      3061
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      99
      2743
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      5
      2633
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      39
      2383
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      41
      2136
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      59
      1871
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      96
      1791
    Aihe