Hannele Juusela

nikijuu..

onko joku muu huomannut lotossa ja kenossa että kun virallisena valvojana on Hannele Juusela niin silloin ei tule koskaan voittoja?

10

1763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • peliongelmainen

      täti.

      • kgjhjhf

        mä en milloinkaan ole voittanu kenosta kun tää siilipäinen jätkä on juontamassa, en edes omaa panosta takaisin, ihmettelen vaan


      • xdrjdr
        kgjhjhf kirjoitti:

        mä en milloinkaan ole voittanu kenosta kun tää siilipäinen jätkä on juontamassa, en edes omaa panosta takaisin, ihmettelen vaan

        ei koskaan voita mitään.


      • Pelatessa pe pe
        xdrjdr kirjoitti:

        ei koskaan voita mitään.

        pelatessa ylipäänsäkään ei voita koskaan mitään


      • Loukkaantunut
        Pelatessa pe pe kirjoitti:

        pelatessa ylipäänsäkään ei voita koskaan mitään

        Jep, Hannele Juusela jos on ni ei voittoja, ollaan kyllä huomattu. Juusela joutas elkkeelle ja pois sieltä ni köyhilläkin ois ehkä... vähän paremmat mahdolliduudet voittaa muutakin kun maksimissa 1 - 2 euroa 7 tasolla, 1 euron panoksella ja 4 riviä. Pettynyt. Juusela joutaa pois taustalta ja kokonaan muutenkin.


    • Loukkaantunut

      Ei tuu sillo voittoja, juu huomattu on, ja naikkonen jo joutas eläkkeelle, ja tautaksi jokin muu ni voitotki varmasti paremmat, ainaki luulisin nii. :) Turhaa rahaa menee lähes vuoden ku vievät eikä anna mitään.

      • muutenkin epäröivä

        Ei tuu voittoja.Juusela näkee numerotkin väärin, jos pallo ei ole kourussa oikein päin.


    • vaihtoon vain

      Siinä vasta Loton tarkastaja. Sotki numeron 21 ja sanoi 12. Eikö saada kunnon silmälaseja, kun sekottaa numerot. Pankaa mieluummin työtön hommiin kuin poliisi, joka tekee sivuhommia.

      • voitinko

        Eiköhän se ollut Juuselan viimeinen esiintyminen valvojana, uusintatarkastuksessakaan ei voinut myöntää virhettä.


      • Anonyymi
        voitinko kirjoitti:

        Eiköhän se ollut Juuselan viimeinen esiintyminen valvojana, uusintatarkastuksessakaan ei voinut myöntää virhettä.

        Ollut aina täynnä itseään, onneksi on nyt eläkkeellä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      101
      1785
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      59
      1160
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      442
      1129
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1043
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      58
      821
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      130
      814
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      49
      766
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      763
    9. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      708
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      681
    Aihe