Miniläppäri ei yhdistä mokkulalla nettiin

Ongelmaa piisaa meidän miniläppäri ei yhdistä nettiin kysyy jotain id koodia, mitä pitäs tehdä?
5211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

???

Äänestä

helpointa kai on asentaa siihen XP, jolloin pääset nettiinkin.

Äänestä
  • Kone on acer aspire one ja netti mokkula ja liittymä on telefinlandilta. Kyselee jotain id koodia, et mitenköhän?

    Äänestä

  • Ei ihan tiedä kirjoitti:

    Kone on acer aspire one ja netti mokkula ja liittymä on telefinlandilta. Kyselee jotain id koodia, et mitenköhän?

    Seuraavalta sivulta löytyy asennusohje Aceriin..

    http://one.iholle.com/index.php?id=76

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihan ulkona kirjoitti:

Ongelmaa piisaa meidän miniläppäri ei yhdistä nettiin kysyy jotain id koodia, mitä pitäs tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu