Onko joka päiväinen masturbointi haitallista, jos sitä tekee kerran tai kaksi päivän aikana? Tuleeko siitä pidemmän päälle jotain? Kiinnostaa tietää kun itse olen jonkin aikaa masturboinut päivittäin ja haluan olla varma ettei siitä ole haittaa.
Itsetyydytyksestä kysymys...
4
1191
Vastaukset
- hotmam@76
Mä saatan laittaa jopa töissä itseäni !
Sormi kesken päivän märässä pillussa on ihanaa .
Mä olen 33v ja teen sitä monta kertaa päivässä , ja en koe olevani mitenkään vahingoittunut , olen vain seksuaalisesti yli-energinen ;) - kaalimato.com
Hei.
Päivittäisestä masturboinnista ei ole mitään haittaa, ei myöskään pidemmän päälle.
Terveisin
Kaalimato.com - poika12v
Koskeeko sama 12 vuotiasta poikaa? :)
- kaalimato.com
Hei,
Sooloseksin avulla nuori tutustuu omaan kehoonsa ja sen reaktiohin. Sooloseksi on ok, kunhan se ei täytä koko elämää. Toisin sanoen, päivittäin täytyisi tehdä muitakin asioita joista saa mielihyvää (esimerkiksi harrastus, kavereiden kanssa seurustelu yms.)
Terveisin
Kaalimato.com
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688