Toinenkin paikka-mukaan vaan...mutta?

Hei!

Yritimme aikamme tuonne, mutta ei me päästy.
Ollaan vissiin niin "ala-asteella" vielä tään homman kanssa, ettei taito riittänyt.

Olisi mukava sinne kyllä tulla keskusteleen.
4654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei Serafiina:)

Olen mammmmy ja myös MS-omainen. Mieheni sairastaa siis MS-tautia. Olisi mukava jutella enemmänkin ja vaihdella ajatuksia niin MS-taudista kuin paljosta muustakin...Olen itsekin mukana tuolla G35-teamissa ja olisi kyllä mukavaa jos sinäkin sinne tulisit...ja tietysti miehesikin on tervetullut mukaan:) Harmi että et nyt ollut sinne päässyt...mutta yritä vain sinnikkäästi uudestaan;)

http://groups.msn.com/G35Team

Nähdään...T:mammmmy

Äänestä
  • Olihan se kolmella ämmmällä, ettei tule väärin....
    No yritän huomenna, jos saisimme yhteyden sinne, olisi tosi mukava jutella, kun ollaan sitä vertaistukea aidoimmillaan toisillemme.

    Minäkin kukun hereillä, kun kaikki nukkuu, en malta mennä sänkyyn, kun on omaa aikaa tässä ja minusta on mukava kirjoitella.

    Mukavaa huomenta sinulle ja perheellesi myöskin.

    Äänestä

...ja olet päässyt ryhmämme sivuille, klikkaa sen jälkeen vasemmassa yläkulmassa olevaa liity-tekstiä. Sen jälkeen kone antaa sinulle ohjeet ja jos menee vikaan, voit korjata näpyttelyvirheesi ja jatkaa taas eteenpäin. Tervetuloa mukaan iloiseen ja tarvittaessa vakavaankin joukkoomme.

Äänestä
  • moi!
    Oletteko unohtaneet passport tunnuksen...Vanner voi neuvoa siitä paremmin, mutta se on ainoa jonka keksin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Serafiina kirjoitti:

Hei!

Yritimme aikamme tuonne, mutta ei me päästy.
Ollaan vissiin niin "ala-asteella" vielä tään homman kanssa, ettei taito riittänyt.

Olisi mukava sinne kyllä tulla keskusteleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu