Mitä v*ttua? Sinnehän piti tulla kaksi NAISTA!!

Törkeetä, tänäkin vuonna yritetään tehdä miehistä enemmistöä-
3489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täh??? Tuliks sinne miehiä naisten tilalle???
On mennyt ihan ohi. Mitä helkkaria??

Äänestä

yleensäkin saaneet päähänne, että taloon piti tulla naisia???? Ei sellaista ole missään luvattu ja olette kai huomanneet tämän vuoden tuotannon, paska ohjelma. "koittavat" olla yllätyksellisiä, samaa viinanjuontia kaudesta toiseen. Yllättäisivät vaikka sillä, että tän vuonna ei ole ollenkaan alkoholipitoisia juomia.

Äänestä
  • Kato Nino tilas kolmikymppisii bimiehii ja täytyhän sen niitä saada!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


frfffd kirjoitti:

Törkeetä, tänäkin vuonna yritetään tehdä miehistä enemmistöä-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu